tiskárna, zrádkyně... Vyřešeno

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
tojancz
Level 1
Level 1
Příspěvky: 64
Registrován: říjen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

tiskárna, zrádkyně...

Příspěvekod tojancz » 11 úno 2008 11:07

Zas další problem... tentokrat s tiskárnou :( nevyznáte se někdo v nich? třeba stačí fígl, nedávno se mi v tiskárně zasek docela morbidním zpusobem papír, morbidním proto že ten papír to pekelně zmačkalo, a morbidně se mi ho podarilo vydolovat ven, nicmene od tý doby nefunguje, zapne se, vsechno se toci jak ma, ale pak nejednou se pojízdna hlava rozjede a naboura docela silou na pravou stranu tiskarny a zastavi se, nic s ni uz pak nehne, jenom restart kterym docilim tak akorat dalšího nárazuuu.... je to starší HP, za normálních okolností bych ji vyhodil nebo někomu dal, ale problem je že do ní ted zrovna koupila sestra barvu, barevnou i černou, celkem za 2000,- :(

Reklama
Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pozdrav

Příspěvekod memphisto » 11 úno 2008 13:42

o jaký model se konkrétně jedná? mě tohle dělala HP DJ 610c (nebo tak nějak).
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
Zeppelin
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 939
Registrován: říjen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Zeppelin » 11 úno 2008 13:43

Obávám se že nic jinýho než zahodit jí nemá cenu, a co se týče těch barev-nepasuje ten typ do nějaký dnešní prodávaný? Myslím jako že by si koupil novou do který by si měl náhradní.
Intel Celeron G1840, 4GB RAM DDR3, MB Gigabyte H81-S2V, Asus GT610 1GB, SSD Kingston HyperX Fury 120GB, WD 500GB SATAII, Asus DVD-RW LightScribe, Fortron 350W

Jak označit téma za vyřešené
HiJackThis
Návod na údržbu systému pro začátečníky

Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43060
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

RE:

Příspěvekod jaro3 » 11 úno 2008 14:05

To bys asi musel rozebrat, vyndat případně papírky, celý to vyčisti od inkoustů. Vpravo je ten čistič hlavy ten musí být správně nastaven , aby do něj hlava zajela a začala čistit, takový čtvereček musí vést přesně nahoru. Já si s tím vyhrál( stará tiskárna HP-Apollo P-1200).Taky jsem musel vyčistit hlavu, napřed v destilce a pak dokonce v lihu.
Při práci s programy HJT, ComboFix,MbAM, SDFix aj. zavřete všechny ostatní aplikace a prohlížeče!
Neposílejte logy do soukromých zpráv.Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto , Žbeky a Orcus.
Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše forum:Podpora fóra

Uživatelský avatar
tojancz
Level 1
Level 1
Příspěvky: 64
Registrován: říjen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod tojancz » 11 úno 2008 16:09

je to HP DJ 850C,starší model, divil bych kdyby tyhle barvy pasovali do nějaký novější a když už tak by mi přišlo hloupí vybírat tiskárnu podle typu barev, zvlášt když stojej tolik, puvodně sem chtěl radši přejít na černobílou laserovku.... nic méně sem to rozebral,od iknoustu neni co čistit a nějak sem v tom pátral jestli neni třeba něco ulomenýho... myslim že neni.. všechno se tváří funkční a ta hlava nejprve hezky pomalu zajede do čističky, a pak se vrací jakoby na druhej bok a cca v pulce cesty frrrrr, zrychlí a naboura do něj... říkám si že spíš asi bude závada v elektronice co? Kdybych v ní neměl ty barvy, čert to vem, ale takhle mě to fakt štve... :cry:

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pozdrav

Příspěvekod memphisto » 11 úno 2008 16:19

mrkni se na krabičky, jaké mají ty barvy čísla. jsou tak označeny. např. u mě je černá 21 a barevná 22 a pro tisk fotek je 58. k těm barvám je lístek s čísly, aby jsi věděl jaké později koupit. jinak můžu doporučit prodej barev tady, levné, kvalitní a rychlé dodání
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
Grander
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1888
Registrován: leden 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: tiskárna, zrádkyně...

Příspěvekod Grander » 29 říj 2019 11:42

Řešení bych viděl v nové tiskárně s tank-systémem, kde je pak barevný tisk velice levný. A staré náplně holt můžete prodat třeba na aukru nebo tak...

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23604
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: tiskárna, zrádkyně...

Příspěvekod ITCrowd » 29 říj 2019 12:35

A proč přispíváš do tématu starého 11 let? Nemyslíš, že za tu dobu už tazatel dávno problém vyřešil?
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Uživatelský avatar
Grander
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1888
Registrován: leden 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: tiskárna, zrádkyně...  Vyřešeno

Příspěvekod Grander » 29 říj 2019 12:43

Aha, tak to pardon... :-)
Někdo to teď vytáhnul, tak to bylo na homepage, ale ten někdo si to pak uvědomil a svůj příspěvek smazal, takže jsem teď za blbce já... :-)

Maxyk00
Level 2
Level 2
Příspěvky: 234
Registrován: říjen 19
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: tiskárna, zrádkyně...

Příspěvekod Maxyk00 » 29 říj 2019 14:26

Grander píše:Aha, tak to pardon... :-)
Někdo to teď vytáhnul, tak to bylo na homepage, ale ten někdo si to pak uvědomil a svůj příspěvek smazal, takže jsem teď za blbce já... :-)

Ty za blbce nejsi jen admini na tebe kujou pytle. :evil: protože admini smazali předchozí a tedy i můj příspěvek co jsem zde dal. Well Done


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Tiskarna s kopirkou - 3000Kc
    od noxor » 16 srp 2023 07:37 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    7
    807
    od Zivan Zobrazit poslední příspěvek
    16 srp 2023 13:29
  • Tiskárna černobílá 30 stran denně
    od Gerete » 27 lis 2023 19:41 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    4
    1082
    od richchie Zobrazit poslední příspěvek
    30 lis 2023 18:43
  • Tiskárna HP Deskjet 2130 nelze nastavit jako výchozí v notebooku
    od Zabral68 » 24 srp 2023 18:59 » v Problémy s hardwarem
    2
    804
    od Zabral68 Zobrazit poslední příspěvek
    25 srp 2023 10:11

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů