Reinstalace Win XP Vyřešeno

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

LuK
Pohlaví: Nespecifikováno

Reinstalace Win XP

Příspěvekod LuK » 01 zář 2003 18:53

Pratele, nevi nekdo, co udelat s tim, kdyz se mi reinstalace Win XP neustale ukoncuje s chybovym hlasenim:
Chyba:
Instalační program zjistil chybu (čas systémového souboru mimo synchronizaci, kód chyby 800b0101).

Přesvědčte se, že váš počítač používá správné datum a čas a spusťte instalační program znovu. To můžete učinit v nastavení systému BIOS při spuštění počítače.
zadny nastaveni casu samozrejme nepomuze

***

Závažná chyba:

Instalačnímu programu se nepodařilo instalovat katalogy produktů. Tato chyba je závažná. Instalační protokoly by měly obsahovat více údajů.


???

Reklama
Uživatelský avatar
Giovanni Software
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 149
Registrován: březen 03
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Čistý reinstall

Příspěvekod Giovanni Software » 01 zář 2003 19:56

No, nevím proč chceš dělat jen reinstalaci ale nebylo by jednodušší a hlavně i lepší udělat čistý reinstall? Čili format c: a nová instalace? Záloha dat není problém pokud máš vypalovačku, jestli ne, můžeš si od někoho půjčit disk a nakopčit to na něj a podobně... možností je spousta. Bývá lepší to udělat takhle...
Giovanni Software

Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

hi, Win XP:)  Vyřešeno

Příspěvekod Rimmer » 01 zář 2003 22:04

cauvas LUKas, mozna ze bych mel typ, jak vyresit tvuj problem:) protoze jsem se s necim podobnym uz taky setkal...
Asi nemas orig. Wokna ze? No, nepsal jsi to jestli jo nebo ne, ale myslim ze ne.....ale urcite je jenom zkousis, nez si je pobezis koupit do nejakyho toho shopu, ze;)
...jsem je taky zkousel, je to uz delsi dobu..a mel jsem ten samy problem co ty - ne a ne winy nainstalovat. Je to vsechno o tom datumu, ted si presne nevzpominam na ktery datum to fungovalo, ale snad to byl duben 2001......zkus to tam nastavit a pustit instalaci znovu.
Ono tech verzi Win XP je spousta...ty mas zrovna tuhletu "blbou"..no, ja ji taky mel....a s tim datumem to zkus! po mesicich.....jo a pak napis, jestli to byl ten duben..cus 8)
Rimms

LuK
Pohlaví: Nespecifikováno

Datum

Příspěvekod LuK » 02 zář 2003 11:32

Diky mockrat za rychle odpovedi. Skutecne stacilo smenit systemove datum. Bylo potreba nastavit jej na kveten 2002

Uživatelský avatar
Giovanni Software
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 149
Registrován: březen 03
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

:)

Příspěvekod Giovanni Software » 02 zář 2003 19:21

Tak to by mě vážně nenapadlo že to půjde, zvlášť když jsi psal, že nastavení času nepomáhá. Jo to holt chce stejnou špatnou zkušenost s Mr*osoftem jako má Rim :lol:
Giovanni Software


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Win Reinstalace
    od ArthurD » 19 čer 2023 11:08 » v Windows 11, 10, 8...
    3
    820
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    19 čer 2023 13:50

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů