Stránka 1 z 1
televizni karta
Napsal: 20 čer 2008 16:36
od zdenakrapek
kdyz si koupim televizni kartu se satelitnim nebo digitalnim primem tak pudeme to i kdyz nemame zadny satelit nebo set top box?
Re: televizni karta
Napsal: 20 čer 2008 16:46
od Tholus
Myslím, že jo. Taky máme a jde to.
Re: televizni karta
Napsal: 20 čer 2008 17:12
od zdenakrapek
takze si mohu koupit tv kartu se satelitnim a digitalnim primem a pujde me to normalne? a to bych si musel predplatit nejake ty programy pres ten satelit napr. hbo
Re: televizni karta
Napsal: 20 čer 2008 17:13
od jaro3
Na satelitní potřebuješ parabolu+LNB(konvertor)+koax. Sat.kartu doporučuji SkySTAR 2 do PCI nebo SkyStar HD2(HDTV).
Re: televizni karta
Napsal: 20 čer 2008 17:14
od zdenakrapek

co to potrebuju muzes me to trochu vice popast abych to pochopil? a co ty programy to si budu muset predplatit?
Re: televizni karta
Napsal: 20 čer 2008 17:16
od jaro3
HBO= koupit kartu DIGI TV (mají nyní ale problémy s financema) nebo UPC Direct. Ke kartě nutno koupit slot pro vložení modulu( existuje i emu soft)( nebo čtečku karet Phoenix)+a dekódovací kartu..