Zmizení mechaniky CD/DVD Vyřešeno

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
CrasherKill
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2030
Registrován: prosinec 07
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Zmizení mechaniky CD/DVD

Příspěvekod CrasherKill » 15 črc 2008 18:02

Zdravím, mám problém.Koupil jsem si nový notebook NB FSC AMILO Pi2540 CD T2370 15,4 týden fungovalo vše jak má, ale jednoho dne z ničeho nic mi v "tomto počítači" zmizela mechanika.Když se podívám do správce zařízení, tak u mechaniky je žlutý vykřičník.Zkoušel jsem ovladače odinstalovat a potom restartovat pc, ale po startu systému mi to napsalo, že se instaluje nové zařízení, ale v zápětí mi to napíše že zařízení nebylo nainstalováno.Také jsem zkoušel vyhledat vhodné ovladače v systému, ale napíše mi to že ovladače jsou aktuální.Zkoušel jsem hledat ovladače na stránkách výrobce, ale tam nejdou.Mám podezření na vadnou mechaniku ale do reklamace se mi moc nechce :? ale asi budu muset.Za jakoukoliv radu předem děkuji.

P.s. systém je windows vista home premium
AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz / CoolerMaster Hyper 212+ / Gigabyte 870A-UD3 / Kingston DDR3 4096 MB 1600MHz / Nvidia GeForce GTX 560 / 3X SAMSUNG F3 1TB + WD Green 1TB + SSD Samsung 840 EVO 120GB / SEASONIC 620W BRONZE / CoolerMaster Elite 330 / Windows 8 Pro

Reklama
ini808
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 815
Registrován: prosinec 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Zmizení mechaniky CD/DVD

Příspěvekod ini808 » 15 črc 2008 18:09

Zkoušel jsi bot obnovení?
Pokud se jedná o zcela čistý systém, tak bych ho zkusil přeinstalovat, ale na reklamaci to nejspíš bude.

Uživatelský avatar
CrasherKill
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2030
Registrován: prosinec 07
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zmizení mechaniky CD/DVD  Vyřešeno

Příspěvekod CrasherKill » 16 črc 2008 20:01

Na bod obnovení jsem úplně zapoměl tak jsem to zkusil a jede to takže díky moc
AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz / CoolerMaster Hyper 212+ / Gigabyte 870A-UD3 / Kingston DDR3 4096 MB 1600MHz / Nvidia GeForce GTX 560 / 3X SAMSUNG F3 1TB + WD Green 1TB + SSD Samsung 840 EVO 120GB / SEASONIC 620W BRONZE / CoolerMaster Elite 330 / Windows 8 Pro

Xawier
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: březen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zmizení mechaniky CD/DVD

Příspěvekod Xawier » 04 bře 2009 14:57

Zdravim mam ten sami problem s PC win Vista servis pack 1. obnoveni systemu nepomohlo, virtualni mechaniku sem zcela vymazal, registry sem upravil a vymazal ale porad se mechanika nechce zobrazit ani v BIOSu. Kontroloval sem PC a vsechny draty jsou zapojene spravne, mechanikou to byt nemuze protoze sem ji zkusil prendat do jineho pc s OS XP a slape normalne. Formatovani disku si nechavam az jako posledni moznost.


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů