Stránka 1 z 1
tv karta
Napsal: 05 srp 2008 17:14
od swotik19
zdravim chtel bych se zeptat zda kdyz mam tv kartu v pc a chyta digitalni prijem zda musim mit i sep top box a mit to napojene pres nej d pc diky moc za radu.
Re: tv karta
Napsal: 05 srp 2008 18:12
od Marfy
Záleží jakou máš kartu.Jestli analog nebo digital.Pokud je digital,tak samozřejmě set-topbox nepotřebuješ.
Re: tv karta
Napsal: 05 srp 2008 18:27
od Darthy
no vzhledem k tomu že píšeš že "karta chytá digital" tak bude nejspíš digitální a pokud máš přímo připojku tak to pichni nastav v daném programu a mělo by to byt ok. no nicméně musíš mít signál digitální, pokud doma máš analogové vysílání tak to bez combo tv karty nepujde.
Re: tv karta
Napsal: 05 srp 2008 18:29
od swotik19
mam winfast dtv 2000H

Re: tv karta
Napsal: 05 srp 2008 18:36
od Darthy
jo to máš potom Combo můžeš na ni připojit jak digital tak analog, tim padem by si nemel mit problem a s tim set-top-boxem, pokud ho nemáš tak nejspíš nemáte digitální vysílání, a připojíš do karty analogové vysílání, což u tebe nebude problém.
Re: tv karta
Napsal: 05 srp 2008 18:38
od swotik19
Re: tv karta
Napsal: 05 srp 2008 18:39
od jaro3
Pokud máš v dosahu vysílání DVB-T tak Ti to půjde, zapojíš anténu, podle příjmu stačí i pokojová-pokud je signál kvalitní a silný, nebo větší na střeše-víceprvkovou, pokud je signál slabší.samozřejmostí je nainstalování karty , ovladačů i programu.
EDIT :jde o to zdali Vám převedli programy do analogu, nebo máte přímo možnost přijímat dig. kanály prostřednictvím STB- v tom případě stačí místo do STB to propojit do DVB-T karty v PC a Set top box nepotřebuješ.
Re: tv karta
Napsal: 05 srp 2008 18:42
od swotik19
aha aha no mi de prave oto jestli musim kupovat septopbox na to abych chytl tu novu cinema jak rikali ti chlapi a nebo bych to mel normal chytnout na tu tv kartu?????
Re: tv karta
Napsal: 05 srp 2008 18:44
od jaro3
Normálně všechny programy chytneš na kartu- to samé na STB.
Re: tv karta
Napsal: 05 srp 2008 18:52
od swotik19
promin sem trosku blbej mel bych teda chytnout i tu novu cinema kdyz nemam ten septopbox?
Re: tv karta
Napsal: 05 srp 2008 19:26
od karlos
Mám vážné obavy, že nemáš šanci. Nova Cinema jede zatím na satelitu, nebo kabelu. DVB-T má smůlu.
viz
Re: tv karta
Napsal: 05 srp 2008 19:38
od jaro3
Přeně tak , jak píše Karlos- Nova Cinema jen v odkazu od Karlose.Ti chlapi Ti lhali , pokud se týče příjmu DVB-T(terrestrial-pozemní digitální vysílání.
Programy v DVB-T najdeš zde:
http://www.omko.cz/?uid=63dce4d7657e39d ... #programy3