GK 9600 GT

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Africa
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: únor 09
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

GK 9600 GT

Příspěvekod Africa » 17 úno 2009 14:04

Zdravím. Dnes mi došla GK Zotac 9600 GT, ale v GPU-Z mi jede jen integrovka. Základovku mám GA-M61PME-S2. Četl jsem zde, že se má vypnout v BIOSu, našel jsem tam tu sekci integrated peripherals, ale nevím, kde je tam ta GK uvedena. Jinak větrák se točí, takže napětím to nebude.

Reklama
Uživatelský avatar
iDkcz
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2533
Registrován: červenec 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: GK 9600 GT

Příspěvekod iDkcz » 17 úno 2009 14:09

Projed cely bios i tuhle sekci co si nasel aspon ja u desky od Asusu mam moznosti napr PCIE/Integrated, Integrated/PCI, PCI/PCIe hledej takhle ruzne moznosti a zvol pak nejakou kde bude obsazeno PCIE a nebude tam raozhodne moznost integrovane grafiky
Acer Predator G5-793 ( i7 6700HQ, GTX1060 6GB )

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: GK 9600 GT

Příspěvekod memphisto » 17 úno 2009 14:15

Přesně tak. Desky Gigabyte taky nemají toto nastavení v BIOSU pod Integrated peripherals, ale ty hodnoty uvedené výše jsou jinde :wink:
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Africa
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: únor 09
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: GK 9600 GT

Příspěvekod Africa » 17 úno 2009 14:37

No vskutku tam mám sekci integradet peripherals a jinak jsem zkoušel projet další sekce, ale našel jsem jen PnP/PCI configuration a v tom byly jen 2 možnosti a to PCI 1 IRQ assigment a PCI 2 IRQ assigment.

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: GK 9600 GT

Příspěvekod memphisto » 17 úno 2009 14:40

přečti si manuál k desce. tam je nemalá část věnována právě nastavení BIOSU :wink:
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Africa
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: únor 09
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: GK 9600 GT

Příspěvekod Africa » 17 úno 2009 14:54

Ano to je, ale problém je v mé angličtině :smile: v tom PnP/PCI to nebude, protože tam jsou nastavení IRQ a v tech integrated peripherals je: On-chip IDE Channel, NV SATA Controller, IDE Prefetch Mode, USB Memory Type, Serial-ATA RAID Config, Onboard Audio Function, On-Chip MAC Lan, Onboard LAN Boot ROM, Onboard Serial Port 1, Onboard Parallel Port, Parallel Port Mode, On-Chip USB, USB Keyboard, USB Mouse Support, Legacy USB Storage Detect. To je vše co tam jde zvolit. Já se v tom tolik nevyznám tak doufám, že budete vědět, kde by to mohlo být :wink:

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: GK 9600 GT

Příspěvekod memphisto » 17 úno 2009 14:55

Manuál k desce musí být v češtině či tvém rodném jazyce :wink:
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Africa
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: únor 09
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: GK 9600 GT

Příspěvekod Africa » 17 úno 2009 14:56

No všechny manuály co mi s PC přišly, jsou v angličtině :?

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: GK 9600 GT

Příspěvekod memphisto » 17 úno 2009 14:59

tak to bych kontaktoval prodejce, protože je povinen dodat materiály v jazyku té země, kde se to prodává. jinak nejsem teď u PC, kde mám tuhle desku, takže monemtálně líp poradit nemůžu :?
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Africa
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: únor 09
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: GK 9600 GT

Příspěvekod Africa » 17 úno 2009 15:09

Tak jsem našel Onboard GPU, ale jsou v ní možnosti jen Enable if no EXT PEG a Always Enable.

Uživatelský avatar
zao
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3801
Registrován: leden 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: GK 9600 GT

Příspěvekod zao » 17 úno 2009 15:12

dej to první a zapoj kabel od monitoru hlavně do té správné
Jsem tu abych vám poradil s výběrem jakéhokoliv HW a klidně vám udělám sestavu na míru za peníz jakej si řeknete a samozřejmě pomůžu i z něčím jiným když budu vědět.

Africa
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: únor 09
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: GK 9600 GT

Příspěvekod Africa » 17 úno 2009 15:25

Tak jsem to zapojil, ale monitor se chová jako kdyby vůbec nebyl připojen. Jinak mám ještě problém s tím, že se mi PC zapíná (než vůbec pípne BIOS) cca o 13s později než normálně. Může to být tím, že mám 400W zdroj?
EDIT: Teď jsem na jednom fóru četl, že když je nedostatečný zdroj, tak buď počítač zamrzá, nebo je monitor černý (což je i u mě). Může to tak být?
Naposledy upravil(a) Africa dne 17 úno 2009 15:45, celkem upraveno 1 x.


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 78 hostů