Stránka 1 z 1
Xp nenajdou harddisk Vyřešeno
Napsal: 20 úno 2009 19:44
od Peter.Phoby
Zdravim zrovna jsem si koupil tento hardisk:
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=56031 Normálně ho vidim v biosu, ve správci zařízení ale, když dám tento počítač tak tam prostě neni. Mam windows Xp na ještě starým HDD(
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=38377). Základní desce:
http://www.asrock.com/mb/overview.asp?Model=P4I65G. Samozřejmě že ten Ten WD1001FALS má Satu II ale ja jen satu takže tam by mohl být taky problém ale vůbec si s tim nevim rady. Jumper vzadu nebyl žádnej tak sem to tak nechal... Tady posílám screen snad to nějak pomůže.

Re: Xp nenajdou harddisk
Napsal: 20 úno 2009 20:44
od kwik
Když klikneš pravým tlačítkem na Tento počítač => Spravovat => Správa disků, vidíš ho tam?
Re: Xp nenajdou harddisk
Napsal: 20 úno 2009 20:53
od Peter.Phoby
JJ vidim ale zrovna sem to teď vyřešil stáhnul sem si Western Digital - Data Lifeguard Tools a jednodušše to naistaloval a tim se vytvořil oddíl. Všechno jinak fachá v pohodě. Kdyby aspoň debílci řekli že si máte něco stáhnout když vám k tomu nedají ani cd. Každopádně dík za pomoc.
Re: Xp nenajdou harddisk
Napsal: 20 úno 2009 21:06
od Pic
Podle všeho musíš jej nastavit jumpery na Sata I - mrkni zda na disku není popisek nastavení. Buď vzadu nad místem pro jumpery, nebo nad tím na vrchní straně.
Re: Xp nenajdou harddisk
Napsal: 20 úno 2009 21:36
od El Diablo
Peter.Phoby píše:JJ vidim ale zrovna sem to teď vyřešil stáhnul sem si Western Digital - Data Lifeguard Tools a jednodušše to naistaloval a tim se vytvořil oddíl. Všechno jinak fachá v pohodě. Kdyby aspoň debílci řekli že si máte něco stáhnout když vám k tomu nedají ani cd. Každopádně dík za pomoc.
To není nutné, jde to i ve Windows...