motherboard od QDI

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Surehand
Level 2
Level 2
Příspěvky: 158
Registrován: září 05
Bydliště: Hlohovec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Surehand » 23 zář 2005 20:17

Tiež máme na jednom z PC dosku QDI. Niekoľkokrát sa nám stalo, že počítač nešiel naštartovať. Kompletne som ho rozobral, poskladal, občas aj vyčistil, stále nič. Po dvoch, alebo troch dňoch skúšania som ho raz zase vyskúšal zapnúť a on išiel bez najmenších známok nejakého problému. Bohužiaľ, PC sme súrne potrebovali, tak sme museli kúpiť druhý. S priateľkou sme sa zhodli, že v tom prvom straší a odvtedy sa to nestalo. :D Práve sa pokúšam zistiť údaje o komponentoch, aby sme ho mohli predať. :bigups:

Reklama
Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 23 zář 2005 21:21

To je zajímavé. Co jsem zjistil od našeho správce sítě, tak se starty problémy nejsou - spíše vypínání. U dvou strojů musí být asi 5 - 10 vteřinový interval mezi tlačítky Start-Vypnout počítač a Vypnout, jinak se seknou a musí být tvrdý restart. Ale pozor! Máme na nich W98, a může to být i softwarová chyba. Doma mám XP Pro a jak píši výše zatím žádné problémy s deskou. Ale pokud chcete později upgradovat, desky QDI zatím co vím nepodporují nejnovější procesory, takže i já se budu dívat po něčem lepším. Přeji Vám, ať svůj problém vyřešíte.


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů