nevypaluje se mi avi Vyřešeno

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Pinochet
Pohlaví: Nespecifikováno

nevypaluje se mi avi

Příspěvekod Pinochet » 07 dub 2004 20:25

Prosím o radu! Mám 3 měsíce novou vypalovačku ( Combo TEAC), zatím jsem toho ani moc nevypaloval (celkem asi 30 CDéček), ale teď normálně v Neru (verze od výrobce 6.0.0.12) vše nastavím, tak jako doposavad, odkliknu BURN, ono to začne normálně vypalovat (svítí červený světýlko), vše probíhá normálně a po chvíli (cca.1-2 min) to začne hlásit chybu a že nemůže provést konečnou stopu a že se vypalování nezdařilo (write error, TEAC DW-548D/ HO TO Couldn´t perform EndTrack, Burn process failed at 40x). Dělá mi to při vypalování aviček (přičemž postupuju jako vždy a to mi to šlo normálně, zkusil jsem i vypálit to, co už jsem v pořádku vypálil), zkoušel jsem pak přepálit texty a MP3 o velikosti 20 MB a to vypálilo v pohodě, ale ty avička to prostě nevypálí (mám 700MB CD a soubor má velikost 697, pak jsem zkoušel i avi o velikosti 650 MB, celkem jsem už pokurvil 3 CD. Na tom CD je vidět, že se něco vypálilo (asi 50%). (Uzavření Cdéčka v Neru samozřejmě dávám, když bych ho nedal tak to nezačne ani vypalovat) Prostě postupuju stejně jako dřív, kdy to šlo. Můžete mi někdo poradit? Dík předem! CD mechanika jinak pracuje normálně- CD i DVD čte normálně, jen nevypálí avi (nevypálí ani to, co už jsem kdysi vypálil). Je to v softwaru nebo ve vypalovačce nebo ve mně???

Reklama
Uživatelský avatar
Giovanni Software
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 149
Registrován: březen 03
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

TEAC

Příspěvekod Giovanni Software » 07 dub 2004 22:46

Mno abych pravdu řekl, já mám TEAC W552-E ... je to vypalovačka CD 52×24×52, a mám s ní podobné problémy, kdykoliv pálím COKOLIV rychlostí vyšší než 16×, tak vždy hodí Write Error. Zkus tedy pálit pomaleji a být Tebou, šel bych mechaniku reklamovat, já sám se už dlouho přemlouvám, že jim to půjdu omlátit o hlavu :)
Giovanni Software

Pinochet
Pohlaví: Nespecifikováno

Problém vyřešen  Vyřešeno

Příspěvekod Pinochet » 10 dub 2004 19:10

Už jsem na to přišel- byl vadný celý originální balík cédéček (10 kusů zn. Samsung CD-R 48x 700MB)- zkusil jsem to na jiný vypalovačce a efekt byl stejnej. Verbatimy a Dysany šlapou v pohodě. Už se těším, jak jim ty shity (= CD zn. Samsung) pudu vomlátit vo hlavu!!!!! Zatím jsem výhradně vypaloval na Samsungy, to od teďka ovšem skončilo!!! Přesto díky za radu.

Uživatelský avatar
Giovanni Software
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 149
Registrován: březen 03
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

.

Příspěvekod Giovanni Software » 10 dub 2004 20:27

To je zajímavý, že mě to nepálí na jakýkoliv cédo, už sem zkoušel x druhů :roll:
Giovanni Software


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů