Stránka 1 z 1
Sluchátka
Napsal: 16 čer 2006 16:52
od Prkp
Mám zreklamované sluchátka Sennheiser PC 150. Nešel mi u nich mikrofon. Teď jde, ale pokaždé když je zapnutý a šáhnu na ovladač na sluchátkách tak to ve sluchadlech nepříjemně zašustí a stejné to je s prudším pohybem hlavy. Jedna z možností je , že jsem to nastavil sám , když jsem hledal řešení pro nefungující mikrák a klikal na vše co mělo v názvu "mic" :)
Pomožte please nebo to rozemelu
RE
Napsal: 17 čer 2006 11:44
od Zéla
takovehle veci se mne stavali u sluchatek take... bylo to tim ze v systemu jsem mel zvuk na MAX a reguloval jsem ho jen na "kolecku" u sluchatek... kdyz jsem pak zvuk v systemu trochu ztlumil vse bylo OK... (na liste je reproduktor.. dvakrat klikni a prvni ovladac z leva dej tak do pulky.. hlavne ne na max.. ) uvidime jestli ti to nejjak pomuze..BTW: me se dokonce stavalo ze jsem slysel susteni pri pohybech mysi

Napsal: 17 čer 2006 12:22
od Prkp
to není tímhle, šustění akorát zeslabuje , ale pokud volume není na 0 tak je pořád dost nepříjemně zřetelné. Má to co dělat s mikrákem (zkoušel jsem to dát i u mikrofonu na nenulovou nízkou hodnotu a pořád to dělá)
Napsal: 17 čer 2006 13:09
od mmmartin
Signál z mikrofonu můžeš posílat jednak "do systému", tj do MSN, SKYPE, záznamu zvuku, .....) a jednak do sluchátkovýho výstupu zvukový karty a tím i do svých vlastních sluchátek - což je zbytečnost, protože není důvod poslouchat ve sluchátkách to, co já sám říkám do mikrofonu. V ovladačích zvuku - ikona reproduktoru vpravo dole na liště - zruš navolení té druhé cesty (mikrofon - vlastní sluchátka) a máš po problému.