Stránka 1 z 1

TV karta, nehraje zvuk

Napsal: 19 črc 2006 01:15
od CrazyManer
Mám tv kartu MuchTV Plus SAA7134 , ovladače tam mám ještě ty co byli na tom CD (rok zhruba 99-03) .. donedávna šla v pohodě, pak nová zvuková karta a novej program na TV kartu protože u starýho vypršel trial , používám Honestech 4 Gold ... kanály mi to naladilo perfektně, ale nehraje zvuk, na kartě Zvuku mám všechny šavle až nahoře a nic nemám zakázanýho , v honestechu mám nastavenej Vstup vnějšího zdroje pro zvuk .. a stejně nejde .. poradí někdo? (Myslíte že můžu vrátit kartu z důvodu toho že mi prodali sice 5.1 kartu, ale vyrobená byla asi děsně dávno protože minimální požadavky sou 266mhz, 16mb ram ... koupil sem jí normálně v krámě a mám k ní i záruku a ta karta je prostě horší než moje integrovaná [co bych chtel za 300 ..].. dekuji)

Napsal: 19 črc 2006 06:21
od karlos
Asi blbost, ale nezapoměl jsi propojit kablíkem audio IN-OUT mezi kartami? Občas to v tom fofru zapomeneme. :D
Na druhou otázku sis odpověděl sám. Co by jsi chtěl za tři kila? :cry:

Napsal: 19 črc 2006 14:31
od CrazyManer
nezapoměl, propojený to mám .... a když se ta karta jmenuje GENIUS SOUND MAKER VALUE 5.1 tak sem čekal že bude dobrá ... po nainstalování mi vyskočilo že má chipset C-MEDIA takže podfuck největší

Napsal: 20 črc 2006 08:08
od karlos
Bohužel. Tři kila jsou tři kila... Já mám trochu úchylku na SoundBlastery, za prvního (AWE32) jsem dal kdysi skoro sedm litrů, ale byl jsem maximálně spokojený. Od té doby tvrdím, že jediné bezproblémové karty jsou jakékoliv od Creativu.

Zpět k tv kartě. Na stránkách Honestechu jsem objevil k tvému problému jen toto:

How can I work when I have the following problem?
"When I execute 'honestech TVR', the preview screen works normally but there are no audio sounds."

You should check the following items Step-by-step.
1) You must correctly connect the Line-out jack of TV capture device and Line-in jack of sound-card.
2) To control the Sound-card's property, you can open the "Volume Control" program through Volume Icon on the taskbar or Control panel of Start Menu.
3) If you open the "Volume Control" successfully, Please select the "Properties" on the "Options" menu.
4) In the Volume control box, select the "Playback" category and select the Line-in items on the control box below it.
Then click the "OK" button.
5) When you return to "Volume Control" again, you can see the Line-in item.
If Line-in property has a "Select", you should select that item.
If Line-in property has a "Mute", you should not select that item.

Asi nic co bys nezkoušel :cry: Zkus dát ještě kontrolního vokouna na http://www.tvfreak.cz

Napsal: 20 črc 2006 15:00
od CrazyManer
to sem zkoušel, a tvfreaku taky nic není, to bylo první místo kde sem hledal

Napsal: 21 črc 2006 06:04
od karlos
Pak bych řekl, že jsou věci mezi Billem a zemí do kterých nevidíme. Zkus jiný soft.

Napsal: 21 črc 2006 18:04
od El Diablo
v honestechu mám nastavenej Vstup vnějšího zdroje pro zvuk
To máš propojený vnějškem? Když tak zkus nastavit vstup AUX nebo CD třeba si to popletlo vstupy...

Napsal: 22 črc 2006 05:37
od CrazyManer
ďáble zkusil sem všechno nejsem amatér

Napsal: 22 črc 2006 10:47
od El Diablo
CrazyManer píše:ďáble zkusil sem všechno nejsem amatér


Amatér je nadšenec a ne lama... :)