pomaly athlon 2600+

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 15 srp 2004 11:09


Reklama
kokos.
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: srpen 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod kokos. » 15 srp 2004 12:07

no jo.. jeste jde o to, v kterem pcmarku jsi testoval... ja pouzivam 2002, jestli tys mel 2004, tak se nediv, ze vysledky jsou nizsi.... jo btw: ja jsem taky parkrat omylem testoval se spustenym firewallem, ale vysledek byl furt stejny, coz je divne :wink:
kokos :)

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 15 srp 2004 13:22

A já se pořád divil, že bych na tom byl tak zle :D. To musíš psát verze, ve kterejch testuješ, aby nedocházelo k omylům tohoto typu :wink:
Tak až někde potkám 2002, schválně to ještě prubnu a dám vědět. Můžeme pak podrobný výsledky porovnat spolu...

kokos.
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: srpen 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod kokos. » 15 srp 2004 13:38

ok... to budes hodny:) ale v 3Dmarku sme na tom zhruba stejne, coz je divne, protoze graf. kartu mas lepsi... pokud jsi teda testoval v 3Dmarku 2001SE:)
kokos :)

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 15 srp 2004 16:19

Řek bych, že v 3DMarku 2001 se asi ještě naplno neprojeví výhody mojí grafiky. Proto docela podobný skóre. V 2003 už by byl rozdíl asi znatelnější. Jinak po ukončení všech procesů mám 10 750bodů.
A teď ten PC Mark. Skóre u CPU sem měl kolem 5500, paměť asi 4400. Vzhledem k tomu, že těch výsledků je v detailech docela dost a nejdou nikam exportovat, poslal bych ti screenshot mailem, když se o něj podělíš.

kokos.
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: srpen 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod kokos. » 15 srp 2004 21:56

kokosm@volny.cz
jinak 5500 je porad vic nez mam ja... to plati i u pameti... divne
kokos :)

kokos.
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: srpen 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod kokos. » 16 srp 2004 00:12

jo btw: v PCmarku 2004 mi vyslo skore 2826.. jen se mi prosimte nesmej:)
kokos :)

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 16 srp 2004 07:36

Tam bude někde nějakej těžce zakopanej pes... Ještě mě tak napadá... Jak si to rozbíhal? Prvně si nastavil bios a až pak instaloval, nebo si prvně nainstaloval systém a pak až ladil?
Kdyby ses prvně rejpal v biosu a pak až instaloval systém, není možný, žes to někde zoptimalizoval až moc?

kokos.
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: srpen 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod kokos. » 16 srp 2004 12:24

no ja zkousel oba zpusoby... kdyz jsem instaloval winy poprve, tak procesor bezel jen na 1.1Ghz a az pak jsem to doladil... no pak jsem instaloval druhy system(pro segru:) a to uz jsem mel bios odladeny.. v obou windowsech vychazi stejne vysledky... jo a tady mas porovnani nasich dvou vysledku. ty v pravo(lepsi jsou tvoje:))
Obrázek
kokos :)

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 16 srp 2004 14:03

Hmmmm.... Fakt zajímavý...
Ne že by tohle mělo nějak pomoct, ale mrknout na to můžeš: http://www.vr-zone.com/reviews/VIA/KT600/
Abych pravdu řek, už mě taky docela těžce začínají docházet nápady. Vzhledem k tomu, kolik lidí už na tenhle thread koukalo a nikdo zatím nic chytrýho nepřihodil, řek bych, že seš v nezáviděníhodný situaci.
Stáhnul sem si manuál, tak na něj ještě doma kouknu, ale tam asi nic nezjistím... Co bys ještě mohl zkusit je výměna paměti. Ideálně kdybys někde na pučení sehnal nějakou pořádnou značku (btw: Co je tam teď?)

P.S.: Proč já se na to vlastně snažím přijít? Dyť já bych měl bejt vlastně happy, že mám lepší skóre jak ty :D

kokos.
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: srpen 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod kokos. » 16 srp 2004 19:59

no ja nevim proc... treba me litujes :) jj.. mas pravdu, chtelo by ty komponenty odzkouset na jinem hardware... jenze ja nemem kde, takze s tim budu asi muset jit do servisu, kde mi to otestujou
kokos :)

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 16 srp 2004 20:30

Tak ten servis ti teda nezávidím... To bude asi docela drahej špás.
Napiš vodkaď seš, třeba se někdo z PC-Helpu nabídne... :P


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 17 hostů