Stránka 1 z 2

Pc nenajede

Napsal: 02 zář 2012 12:46
od zdeno7311
Zdravim mam takovej problem s jednim PC když se zapne tak najede treba jne uvodni obrazovka je to deska asus takže asus a pak se hned pc vypne po dalšim zapnuti to se jen zapne a do 2sec vypne jak na chvili vypnu zdroj na vypinači tak zas najede na tu obrazovku asus.Pc je od znameho byl v servise pred servisem jel po servisu nejede neco mu tam zničili nebo nevim mnenili mu tam zdroj ten mnel koupeny myslim 550w a davali mu tam chladič Arctic Cooling Freezer rev 2.a v servise mu rekli že pc nejede. Jak mohl byt tak hloupej a vzit si ho nefunkčni prece když jim dam neco na vymnenu a oni mi to zniči tak za to maji odpovednost one ne je to normalni servis ne žadnej soukromnik.

Re: Pc nenajede

Napsal: 02 zář 2012 12:49
od satam
Takže ať ho odnese zpět do servisu a trvá na tom, aby mu ho vrátili minimálně v původním stavu, tedy funkční. Jinak bych to viděl na pokus o náhradu škody a zatím bych se v tom nevrtal, protože v tom okamžiku od toho servis dá právem ruce pryč!

Re: Pc nenajede

Napsal: 02 zář 2012 12:54
od petr22
Tohle je jenom tvrzeni proti tvrzeni, zalezi na tom, co je na papire

Ty budes tvrdit ze to rozbili, oni ze to fungovalo nebo ze to uz takhle dostali.........

Re: Pc nenajede

Napsal: 02 zář 2012 13:04
od zdeno7311
no na servis je pozde znamy mi rikal dnes v servise to bylo nekdy zacatkem prazdnin jan sem se chtel predbežne zeptat co si o tom myslite vy.

Re: Pc nenajede

Napsal: 02 zář 2012 13:24
od Layo
A točí se ti ten novej cpu fan vůbec?

Re: Pc nenajede

Napsal: 02 zář 2012 13:27
od petr22
Proc se vlastne menil zdroj?

Jestli byla zavada na zdroji, je poskozeni motherboardu a dalsich komponent velmi pravdepodobne

Re: Pc nenajede

Napsal: 02 zář 2012 16:42
od zdeno7311
jo vetračky se vsude toči a zdroj se mněnil za fungl novej tam ten starej už mnel nejakej čas za sebou a znamemu asi nadbyvali penize tak koupil novej

Re: Pc nenajede

Napsal: 02 zář 2012 17:15
od Layo
Zkus restartovat bios.

Re: Pc nenajede

Napsal: 03 zář 2012 14:14
od zdeno7311
baterku sem mnel venku udelo to samy

--- Doplnění předchozího příspěvku (03 Zář 2012 16:15) ---

přidam video at vite presne co to dela : http://youtu.be/fDFQW5XNAYM

--- Doplnění předchozího příspěvku (03 Zář 2012 16:17) ---

jinak jak to bezelo na videu poprve tak normalne blikal i hdd ale to vypinani mi neni jasne

Re: Pc nenajede

Napsal: 03 zář 2012 16:55
od Layo
A dělá ti to jenom při studeným startu nebo i když počítač třeba po hodině vypneš a zapneš?

Re: Pc nenajede

Napsal: 03 zář 2012 16:59
od guest
Rozeber to. Nech tam jenom CPU, 1RAM a grafiku. Napiš co to udělá!

Re: Pc nenajede

Napsal: 03 zář 2012 18:24
od zdeno7311
Layo píše:A dělá ti to jenom při studeným startu nebo i když počítač třeba po hodině vypneš a zapneš?


když je treba hodku vypnuty ta běži akora o par sekund dele pote kdyý se zas vypne a zapnu ho ta jede ta 3sec

--- Doplnění předchozího příspěvku (03 Zář 2012 18:28) ---

Blue Spirit píše:Rozeber to. Nech tam jenom CPU, 1RAM a grafiku. Napiš co to udělá!


jak moc rozebrat mysliš vytahnout vše z bedny nebo jen odpojit hdd mechaniky atd