SBLive 5.1 Vyřešeno

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Soucek
Pohlaví: Nespecifikováno

SBLive 5.1  Vyřešeno

Příspěvekod Soucek » 17 říj 2004 16:27

Mam nove pc s 6 kanalovým zvukem a problem je že mi nehraje centr u všeho ( mp3, divx, hry ... ) když jsem to byl reklamovat tak mi řekli že ma hrat jen u dvd. všem znamým hraje pořad , mě se to zda byt blbost.Na vystup na centr a woofer jsem připojil jine bedny a vždy hrala jen jedna tak by to bednama byt nemělo.Co stim mam dělat?Mam se hadat s prodejcem nebo to tak opravdu je? Dik

Reklama
miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 17 říj 2004 17:45

Pokud seš si jistej, že centrální reprák je v pořádku a hraje (vyzkoušíš připojením na jinej kanál), zkusil bych zkontrolovat nastavení reproduktorů v Ovládacích panelech (panel Zvuky a zvuková zařízení, na záložce Hlasitost dole v rámečku reproduktory). Když dáš upřesnit, měl by jako typ reproduktoru bejt vybranej "Reproduktory surround sound 5.1)
Pokud je tohle v pořádku, měly by i při přehrávání mp3 hrát všechny repráky. Že by centr hrál jen u DVD je blbost.
Jeslti máš SB Live, tak na CD je k tomu spousta možnýho i nemožnýho softu. Mimo jiné i konfigurace a kalibrace reproduktorů. Zkus to někde pohledat, případně nainstalovat a zkus ještě mrknout tam.


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů