Problém s přehráváním videa

Místo pro vaše HiJackThis logy a logy z dalších programů…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

Uživatelský avatar
Marfy
Moderátor
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 11988
Registrován: září 06
Bydliště: Zlínský kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Marfy » 01 led 2007 00:51

Ty filmy na disku-jakou mají koncovku(příponu).?
Intel Core i5 9400F + SilentiumPC Spartan Pro,ASUS Dual GTX 1660S 6GB,Kingston A2000 M2,DDR IV 16GB,Fortron Hyper S 600W
Intel Core i7 6700 + SilentiumPC Spartan,Sapphire RX 580 Nitro+ 8GB,SSD Kingston Now A400,DDR IV 16GB,Corsair RM 550x

Reklama
norin
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: prosinec 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod norin » 01 led 2007 01:00

avi

norin
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: prosinec 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod norin » 01 led 2007 01:09

tak uz na 3. pozici zleva v "Poradce pri potizich" to funguje, tak jsem zkusil stahnout nejnovejsi directX verzi EN ale dela to porad to same, predtim jsem mel jen ty directx ktere maji SP2 implementovane.

norin
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: prosinec 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod norin » 06 led 2007 01:00

:profi: problem pravdepodobne vyresen, zjistil jsem ze problem je v nekompatibilite chipsetu nforce3 a GeForce6xxx, vyresil jsem to tak ze jsem vypnul v biosu fastwrite, instalaci starych 66.xx ovladacu grafiky a nejnovejsich 5.6 ovladacu chipsetu a ono to jedéééé. Nechapu ale nvidiu, nikdy bych neveril ze zarizeni od jednoho vyrobce muzou mit problemy s kompatabilitou, ale aspon vim propriste ze se vratim k ATI a k INTEL chipsetum.

Takže díky všem za pomoc, snad už mi to bude fungovat

PS: kamarad ma 7600GT a chipset nforce4 a taky mu nejedou videa, takže zase mam co dělat a nad čím si lámat hlavu, ale v jeho případě asi domluvím PC jinym zpusobem :evil:


Zpět na “HiJackThis”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti