Stránka 1 z 1

Prosím o kontrolu HJT - Odstranění Aviry*

Napsal: 11 kvě 2013 13:59
od LuLu
zdravím mám zase problémek :) nainstaloval jsem si aviru ale začala mi dělat problémy :/ blokovaly mi net atd... ( nevím zda to není tím že mám win 7 ) pokoušel jsem se ji odinstalovat což se mi z části povedlo ale zbytek aviry mi tam zůstal a nejde mi odinstalovat a nevím jak dál přemýšlím že bych to zkusil odinstalovat přes Revo ale našlo mi to že je to nainstalovaný i v netu atd... mám strach abych to nedal odinstalovat a pak abych nebyl v pr... že bych smazal co bylo důležité máte nikdo radu jak se toho prosím zbavit??? Děkuji LuLu

Re: avira freeantivirus

Napsal: 11 kvě 2013 14:00
od the ProtoType
Nemám tu co psát, ale Modi mi snad prominou....
Tady máš návod jak vložit log z programu HiJackThis, poté už se ti oprávněné osoby na to kouknou.

Re: avira freeantivirus

Napsal: 12 kvě 2013 10:15
od jaro3
+

Stáhni si ATF Cleaner
Poklepej na ATF Cleaner.exe, klikni na select all found, poté:
-Když používáš Firefox (Mozzila), klikni na Firefox nahoře a vyber: Select All, poté klikni na Empty Selected.
-Když používáš Operu, klikni nahoře na Operu a vyber: Select All, poté klikni na Empty Selected. Poté klikni na Main (hlavní stránku ) a klikni na Empty Selected.
Po vyčištění klikni na Exit k zavření programu.
ATF-Cleaner je jednoduchý nástroj na odstranění historie z webového prohlížeče. Program dokáže odstranit cache, cookies, historii a další stopy po surfování na Internetu. Mezi podporované prohlížeče patří Internet Explorer, Firefox a Opera. Aplikace navíc umí odstranit dočasné soubory Windows, vysypat koš atd.


Stáhni si TFC
Otevři soubor a zavři všechny ostatní okna, Klikni na Start k zahájení procesu. Program by neměl trvat dlouho.
Poté by se měl PC restartovat, pokud ne , proveď sám.

Stáhni AdwCleaner

Ulož si ho na svojí plochu
Ukonči všechny programy , okna a prohlížeče
Spusť program poklepáním a klikni na „Prohledat“
Po skenu se objeví log ( jinak je uložen systémovem disku jako AdwCleaner[R?].txt), jeho obsah sem celý vlož.

+
Stáhni si Malwarebytes' Anti-Malware
Nainstaluj a spusť ho
- na konci instalace se ujisti že máš zvoleny/zatrhnuty obě možnosti:
Aktualizace Malwarebytes' Anti-Malware a Spustit aplikaci Malwarebytes' Anti-Malware, pokud jo tak klikni na tlačítko konec
- pokud bude nalezena aktualizace, tak se stáhne a nainstaluje
- program se po té spustí a nech vybranou možnost Provést rychlý sken a klikni na tlačítko Skenovat
- po proběhnutí programu se ti objeví hláška tak klikni na OK a pak na tlačítko Zobrazit výsledky
- pak zvol možnost uložit log a ulož si log na plochu
- po té klikni na tlačítko Exit, objeví se ti hláška tak zvol Ano
(zatím nic nemaž!).
Vlož sem pak obsah toho logu.

Pokud budou problémy , spusť v nouz. režimu.