Hacknutí počítače?

Místo pro vaše HiJackThis logy a logy z dalších programů…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

WolfGunsCZ
Level 3
Level 3
Příspěvky: 643
Registrován: listopad 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hacknutí počítače?

Příspěvekod WolfGunsCZ » 12 srp 2019 23:54

Zapnul jsem teď PC a monitor normálně jede. Co myslíš tím ,,Pak nech zapnuto při nějaké hře", že mám zapnout nějakou hru a ten sken spustit znova?
Spíš jsi to asi myslel tak, že mám spustit nějakou hru a pak otestovat to HWInfo, Speedfan, OCCT a hodit ti tu z toho screeny, co?

Reklama
Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43060
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hacknutí počítače?

Příspěvekod jaro3 » 13 srp 2019 18:12

Přesně tak.
Při práci s programy HJT, ComboFix,MbAM, SDFix aj. zavřete všechny ostatní aplikace a prohlížeče!
Neposílejte logy do soukromých zpráv.Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto , Žbeky a Orcus.
Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše forum:Podpora fóra

WolfGunsCZ
Level 3
Level 3
Příspěvky: 643
Registrován: listopad 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hacknutí počítače?

Příspěvekod WolfGunsCZ » 13 srp 2019 21:16

Promiň, snažím se ti práci usnadnit co nejvíce to jde, snažím se nemít zbytečné otázky, protože si opravdu vážím tvé pomoci a že mi věnuješ svůj volný čas. Bohužel ale teď nechápu, na co to ,,Přesně tak." bylo, jestli na tu první otázku či druhou. Předpokládám, že na tu druhou, ale nevím to jistě a nechci nic zkazit.
Takže mám spustit nějakou hru a pak sken nebo spustit hru a pak ty programy HWInfo, Speedfan a OCCT a naházet ti tu ty screeny?

Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43060
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hacknutí počítače?

Příspěvekod jaro3 » 13 srp 2019 21:48

Nějakým programem či hrou zatížit pC , po čase udělat HW Info a Speedfan ( při stálém zatížení programem či hrou).
OCCT zatím ne.
Při práci s programy HJT, ComboFix,MbAM, SDFix aj. zavřete všechny ostatní aplikace a prohlížeče!
Neposílejte logy do soukromých zpráv.Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto , Žbeky a Orcus.
Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše forum:Podpora fóra

WolfGunsCZ
Level 3
Level 3
Příspěvky: 643
Registrován: listopad 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hacknutí počítače?

Příspěvekod WolfGunsCZ » 14 srp 2019 16:32

Stáhl jsem to HWInfo a Speedfan, zapnul jsem FarCry 5 (normální detaily) asi na 40 minut, odehrál jsem nějakou misi, aby to více zatížilo PC. Výsledky jsou takové (snad jsem u HWInfa nascreenouval vše, co je potřeba, mělo to více kategorií vlevo, ale screenul jsem jen tu první):

Snímek obrazovky (845).png

Snímek obrazovky (846).png

Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43060
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hacknutí počítače?

Příspěvekod jaro3 » 14 srp 2019 18:42

Procesor hoří.. asi špatně nastavený chladič?

Stáhni HWMonitor a nainstaluj jej.
- Spusť, případně proveď update pokud bude-li potřeba, a uveď PC do plného zatížení na alespoň 15 minut, abychom mohli vidět maximální teploty, kterých HW dosahuje.
- Udělej screenshot teplot a ten sem vlož, tak jak je popsáno v návodu k tomuto fóru.
pak--file---save monitoring data --ulož si na plochu a celej obsah sem vlož.
Při práci s programy HJT, ComboFix,MbAM, SDFix aj. zavřete všechny ostatní aplikace a prohlížeče!
Neposílejte logy do soukromých zpráv.Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto , Žbeky a Orcus.
Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše forum:Podpora fóra

WolfGunsCZ
Level 3
Level 3
Příspěvky: 643
Registrován: listopad 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hacknutí počítače?

Příspěvekod WolfGunsCZ » 14 srp 2019 19:06

HWmonitor používám dlouhou dobu, kontroloval jsem teploty dost krát v různých situacích, nikdy tam procesor takových teplot nedosahoval. Když jsem u HWInfa viděl u procesoru 127 °C, tak jsem si myslel že to je nějaká chyba. U HWmonitoru dosahoval vždy CPU, co si tak vybavuji, okolo 50 °C. Viz starší screen, co jsem našel v telefonu.
Chladič tam je GELID Solution GX-7, což by měl být dost dobrý chladič. Sice to není vodník, ale chladit by měl dobře, takže se mi ten výsledek HWInfa nezdá.. PC skládalo CZC, od té doby kromě nějakého profouknutí do něj nebylo zasahováno.
Dnes se už k PC nedostanu, takže zítra se na to zase vrhnu a uvidíme, jak dopadne ten HWmonitor.
Zatím díky.
Screenshot_20190814_190549.jpg

Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43060
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hacknutí počítače?

Příspěvekod jaro3 » 14 srp 2019 19:20

V obrázku chybí spodek , grafika.. nemáš tam ani fans.

CPUID Hardware Monitor--- vlevo nahoře: File---Save monitoring data-- ulož si log HWMonitor.txt do dokumentů a pak sem zkopíruj celý obsah.

Stáhni si Hot CPU Tester Pro 4.4
Hot CPU Tester Pro je diagnostický nástroj pro důkladné testování CPU, RAM, chipsetu a dalších součástí základní desky počítače. Hot CPU Tester dokáže odhalit vadné části základní desky, chyby vzniklé neodborným přetaktování procesoru apod.

Stáhni si [url=Hot CPU Tester Pro 4.4]Hot CPU Tester Pro 4.4[/url]
http://majorgeeks.com/download273.html
Při práci s programy HJT, ComboFix,MbAM, SDFix aj. zavřete všechny ostatní aplikace a prohlížeče!
Neposílejte logy do soukromých zpráv.Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto , Žbeky a Orcus.
Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše forum:Podpora fóra

WolfGunsCZ
Level 3
Level 3
Příspěvky: 643
Registrován: listopad 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hacknutí počítače?

Příspěvekod WolfGunsCZ » 15 srp 2019 21:56

Psal jsi, ať vytáhnu z počítače maximální výkon aspoň na 15 minut, jak ho donutit ale k úplně maximálnímu výkonu nevím. Chtěl jsem stáhnout 3DMark, ale ten stojí na Steamu 25€, tak jsem z toho sešel. Zapnul jsem tedy aspoň FarCry 5 na ultra (klasicky mám normální detaily) a jelo to okolo 50 FPS. Nechal jsem to jet asi hodinu a půl a výsledky jsou takové:
Stál jsem i ten Hot CPU Tester Pro 4.4, ale moc se v něm nevyznám a když jsem chtěl spustit "Run Test", tak by to běželo 5 hodin, takže jsem ten test nespouštěl. Nascreenoval jsem z něj ale aspoň něco, i když nevím, jestli to vůbec k něčemu bude.
Snímek obrazovky (854).png
Snímek obrazovky (855).png

WolfGunsCZ
Level 3
Level 3
Příspěvky: 643
Registrován: listopad 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hacknutí počítače?

Příspěvekod WolfGunsCZ » 15 srp 2019 22:02

Log z HWMonitoru má 71675 znaků, takže ho nemůžu hodit sem, ale můžu někam nahrát ten textový soubor, aby jsi si ho mohl stáhnout.

Uživatelský avatar
jaro3
člen Security týmu
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 43060
Registrován: červen 07
Bydliště: Jižní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hacknutí počítače?

Příspěvekod jaro3 » 15 srp 2019 22:15

5 hodin je zbytečné.
Pošli někam na server ten texťák a vlož sem odkaz na stažení.

Nejlepší bude oCCT.

http://www.slunecnice.cz/sw/occt/
http://www.ocbase.com/

stáhni a spusť ,pokud program nabídne aktualizaci , stáhni novou verzi .
Pokud se ukáže žádost o fin. Pomoc /PayPal) odškrtni jí (2x).
Klikni na CPU:OCCT a pak na "ON"..pokud Ti to nespadne , po pár minutách zastav (OFF) , program Ti naskenuje několik obrázků , ten poslední sem vlož.
klikni na GPU a na "ON" , zase nech pár minut , pokud to nespadne dřív..zase poslední obázek.
Můžeš otestovat i zdroj.
CPU:OCCT
CPU: Linpack
GPU: 3D
Power Supply

Po kliknutí na nástroje (ozubené kolo) si zkontrolovat hodnoty pomocí:
HW Monitor
AIDA64
CoreTemp
Everest
MotherBoard Monitor5
SpeedFan 4
SysTool v.1

nech bežet půl hodiny , jestli to nespadne. Nejprve klkni na CPU nech půl hodiny . Pak GPU steně dlouho a nakonec Power Supply.
Při práci s programy HJT, ComboFix,MbAM, SDFix aj. zavřete všechny ostatní aplikace a prohlížeče!
Neposílejte logy do soukromých zpráv.Po dobu mé nepřítomnosti mě zastupuje memphisto , Žbeky a Orcus.
Pokud budete spokojeni , můžete podpořit naše forum:Podpora fóra

WolfGunsCZ
Level 3
Level 3
Příspěvky: 643
Registrován: listopad 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Hacknutí počítače?

Příspěvekod WolfGunsCZ » 15 srp 2019 22:19

Tady zatím máš log z HWmonitoru: https://uloz.to/file/FU7MDrIXx3IR/hwmonitor-txt , jdu na ten OCCT.


Zpět na “HiJackThis”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů