HijackThis+MWAV ????

Místo pro vaše HiJackThis logy a logy z dalších programů…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

Uživatelský avatar
fredik
člen Security týmu
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4680
Registrován: červenec 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod fredik » 24 srp 2006 00:31

Ten prográmek neznám takže ti neporadím

Soubor alg.exe kriticky systémovy procesy Windows a nesmí být smazán... - (Application Layer Gateway Service) Zajišťuje podporu modulů plug-in pro protokoly třetích stran, které budou součástí sdílení připojení k Internetu a brány firewall systému Windows. Kdyby sis chtěl počist v angličtině
alg.exe is a process belonging to Microsoft Windows Operating System. It is a core process for Microsoft Windows Internet Connection sharing and Internet connection firewall. This program is important for the stable and secure running of your computer and should not be terminated.

Soubor spoolsv.exe - (Microsoft Printer Spooler Service) slouží k obsluze tisku ve Win (načítá soubory do paměti pro pozdější tisk), může se také jednat o backdoor ale záleží na umístění daného souboru. V tvém případe je to :bigups:

Reklama
Uživatelský avatar
shark1359
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 130
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod shark1359 » 24 srp 2006 00:52

Che chééé. Teď jsi mi nasadil brouka do hlavy. spoolsv.exe ani alg.exe jsem mazat nechtěl právě proto,že ve právci úloh / procesy je u nich napsáno SYSTEM a LOCAL SERVICE, což pro mne znamená: RUCE PRYČ !!! :D
Vrtá mi v řepě tedy ten UPM. Přestože je zde u nich napsáno že jsou registrovaní jako systémové procesy,stejně jsou na kartě "CHYBNÝ HASH" a nad kartami u výsledků scanu je červeně napsáno že byly nalezeny 2 CHYBNÉ HASHE. HerrgottFagot . . . proč CHYBNÉ ????? To jsem si zase něco nainstaloval do compu :D mohl jsem žít v blažené nevědomosti :lol: zatímco teď z toho zešedivím :lama:


Zpět na “HiJackThis”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů