Problém se stahováním pošty z centrum.cz

Jakékoliv komunikační nástroje jako Skype, ICQ, Windows messenger...ale i různé diskuze, chaty…

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
vlazy
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 673
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Problém se stahováním pošty z centrum.cz

Příspěvekod vlazy » 10 úno 2019 18:52

Poštu ze schránek mi stahuje do počítače automaticky Thunderbird. Dnes se mi ale přestaly stahovat e-maily ze schránky na centrum.cz a zůstávají nestažené na serveru. Ještě včera se stahovaly normálně bez problémů. Thunderbird mi zobrazuje informaci, že "Spojení se serverem pop3.centrum.cz vypršelo.". Nic jsem nikde v nastavení neměnil. Zkontroloval jsem nastaveni v Thunderbirdu a po přihlášení ve schránce na centrum.cz a vše by snad mělo být v pořádku. Mám více schránek od různých poskytovatelů a ze všech se mi pošta stahuje bez problémů. Docela dost mi to vadí, protože do této schránky mi chodí většinou pro mne důležité e-maily. Jediné co mne napadá je to, že by to mohl být nějaký problém u centrum.cz a proto by mne zajímalo jestli náhodou nemáte někdo podobný problém s touto schránkou.

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23591
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Problém se stahováním pošty z centrum.cz

Příspěvekod ITCrowd » 10 úno 2019 20:21

Ahoj,
mě sestava Centrum<->Thunderbird normálně jede.
Můžu jen poradit, abys překontroloval nastavení...
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Uživatelský avatar
vlazy
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 673
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Problém se stahováním pošty z centrum.cz

Příspěvekod vlazy » 10 úno 2019 20:35

Tak jak jsem už psal v úvodním příspěvku jsem nastavení kontroloval jak v Thunderbirdu tak i přímo po přihlášení na centrum.cz a vše by snad mělo být v pořádku. Stahování pošty do Thunderbirdu z toho centrumu.cz mi stále nefunguje. Z jiných schránek je to bez problémů.

Dodatečně přidáno po 6 hodinách 39 minutách 13 vteřinách:
Tak problém konečně vyřešený. Napadlo mne restartovat Thunderbird a po restartu při stahování pošty to po mne požadovalo zadání hesla pro pop3.centrum.cz. Po zadání hesla se e-maily z centrum.cz normálně stáhly a předpokládám, že už to tak snad zůstane funkční. Nevím jestli je to nějaká novinka na centrumu.cz, že občas požaduje zadání hesla, protože nic jiného mne nenapadá čím jiným by to mohlo být.

Uživatelský avatar
Microsheep
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1656
Registrován: leden 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Problém se stahováním pošty z centrum.cz

Příspěvekod Microsheep » 11 úno 2019 17:08

To určitě nebude žádný novinka centrumu, prostě Thunderbird měl slabou chvilku. Je to sice jeden z nejstabilnějších free email klientů, ale vyjímky se najdou. Taky jsem řešil pop3 mapování do klienta na androidu, vše zadáno správně, ale nic nefungovalo, stačil restart vyplněné stejně a funguje se dál.

Uživatelský avatar
vlazy
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 673
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Problém se stahováním pošty z centrum.cz

Příspěvekod vlazy » 11 úno 2019 19:49

Microsheep:
Možná máš pravdu, ale mne to dělalo při všech pokusech o stažení pošty a pouze z centrumu.cz a z jiných schránek mi e-maily Thunderbird normálně a bez problémů stahoval. Teprve až po restartu Thunderbirdu a zadání hesla pro pop3.centrum.cz se e-maily z této schránky začaly zase normálně stahovat. Nepamatuji si už přesně, ale myslím, že tento stejný problém jsem už kdysi v Thunderbirdu měl.
Ano, Thunderbird je docela dobrý a stabílní e-mailový klient. Kdysi jsem na něho přešel po zrušení také dobrého e-mailového klienta Outlook Express který byl součástí starších Windows a nic lepšího jako náhradu za něho jsem nenašel. Nyní ten Outlook nebo co to ve Windows je, je z mého pohledu nepoužitelný zmetek.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Problém se stahováním na steamu Příloha(y)
    od V4lda » 16 kvě 2023 17:18 » v Vše ostatní (sw)
    1
    1338
    od Spooner3 Zobrazit poslední příspěvek
    16 kvě 2023 23:38
  • Problem s fps Příloha(y)
    od Shokata88 » 02 úno 2024 00:10 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    15
    1100
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    03 úno 2024 12:32
  • USB HDD - problém Příloha(y)
    od andrej71 » 13 pro 2023 13:29 » v Problémy s hardwarem
    17
    1980
    od RIKI22 Zobrazit poslední příspěvek
    14 pro 2023 17:30
  • Vir? - CMD problém Příloha(y)
    od glajdowicz » 09 lis 2023 15:49 » v Windows 11, 10, 8...
    6
    1495
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    09 lis 2023 21:09
  • Problem s Cat6a a 5e
    od bugs » 19 čer 2023 15:37 » v Sítě - hardware
    9
    1927
    od bugs Zobrazit poslední příspěvek
    22 čer 2023 18:39

Zpět na “Komunikace na internetu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host