Kecálkové (používáte ICQ, Skype, ..??)

Jakékoliv komunikační nástroje jako Skype, ICQ, Windows messenger...ale i různé diskuze, chaty…

Moderátor: Mods_senior

Jaký používáte kecálky?

ICQ
13
37%
Miranda
4
11%
Joomlu
0
Žádná hlasování
Skype
10
29%
Windows Messenger
0
Žádná hlasování
QIP
6
17%
Jiné
2
6%
 
Celkem hlasů: 35

Uživatelský avatar
8ndra
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 126
Registrován: červenec 06
Bydliště: Karlovy Vary
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod 8ndra » 25 pro 2006 20:28

pouzivam ICQ, ne snad proto ze je skveli, nebo neco podobnyho, ale je skoro vsude. Zatim se mi nesre, takze sem v celku spokojenej, kdybych menil, tak jedine za mirandu, nikdy sem ji nepouzival, ale hodne sem o ni slysel a cet. :wink:

Reklama
Uživatelský avatar
Jidhash
Tvůrce článků
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1392
Registrován: listopad 05
Bydliště: six feet under Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Jidhash » 26 pro 2006 09:46

2 Mister.G
MIRANDA a zatím nevidím důvod to jakkoli měnit :wink:

2 Wolf
ano slyšel jsem o Wolf's Profi Miranda-Packu a děkuji ti za něho, po menších úpravách je to přesně to co jsem potřeboval :number1:
Jak na torrenty
Programy pro internetovou komunikaci
Problémy se řeší na fóru, na SZ nebudu reagovat

Uživatelský avatar
Mister.G
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 306
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Mister.G » 26 pro 2006 16:30

A co ten QIP? Ze začátku tady bylo pár kladných názorů.
K čemu nám je, že zítra bude líp, když pokaždé, když se ráno probudíme, je dnes.

Uživatelský avatar
alias75
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1173
Registrován: listopad 05
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod alias75 » 26 pro 2006 17:14

Mister.G píše:A co ten QIP? Ze začátku tady bylo pár kladných názorů.


Člověče jedu ho cca tři dny právě na popud tohoto topicu a fakt dobrej.ICQ jsem neměl nikdy a před tímto QIP jsem měl cca půl roku MiranduWellDonePack ,ale to QIP se mě zatím velice zamlouvá.Když nic jiného tak doporučuji zkusit.
Největší životní moudro je,vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .
_______________________________________
Když píšu bez diakritiky ta je to z:
G1 Android.Root. rom Canyogen 3.6.2 Theme HTC Hero 1.4.0; SonyEricsson XperiaX10; HTC Wilfire

Uživatelský avatar
Jidhash
Tvůrce článků
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1392
Registrován: listopad 05
Bydliště: six feet under Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Jidhash » 26 pro 2006 18:12

Mister.G píše:A co ten QIP? Ze začátku tady bylo pár kladných názorů.

řeknu to asi takhle, kdybych narazil na QIP dříve než na Mirandu, tak byh ho používal určitě doposud :lol:
patří mezi nejlepší
Jak na torrenty

Programy pro internetovou komunikaci

Problémy se řeší na fóru, na SZ nebudu reagovat

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 27 pro 2006 11:50

Anebo se to dá říct takhle:

QIP - v jednoduchosti je síla
Miranda - obrovské možnosti v rozšíření a nastavení

Nikdo ti nebrání, abys sis vyzkoušel oba a pak se rozhodl.

Protože používám Mirandu, poradím ti, že existuje plno českých stránek o Mirandě, tak se na některé podívej, abys měl představu.
http://miranda.idisk.cz/
http://www.miranda.cz/
http://miranda.czweb.org/
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

Wolf
Level 2
Level 2
Příspěvky: 166
Registrován: červen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Wolf » 28 pro 2006 11:51

Mister.G píše:A co ten QIP? Ze začátku tady bylo pár kladných názorů.

QIP je vykradená Miranda, ale pro začátečníka dobrej.

gena17 píše:Pořad někde čtu že ICQ Evil or Very Mad rozesílá vir ale nechápu jak když nechci přijat soubor od cizího, tak ho nepřímu, ani cizí kontak.Tak jak by se ke mě mohl dosta Embarassed Sem sice lajk na PC Lama Muže mě to někdo vysvětlit ? Embarassed

Ten virus funguje tak, že (jak už bylo řečeno) ti přijde zpráva od někoho v contactlistu ve znění: Nějaký žvásty, odkaz. Klikneš na něj a do počítače se ti dostane ten virus. Nabourá se ti do programu, který používáš pro ICQ a vytáhne si z něj tvoje číslo a heslo. Poté se zachová jako samostatný klient, přihlásí se na tebe a začne rozesílat dál.

Edit: Jo a takový ty hlášky co kolujou (Uživatel blabla je virus, nepřidávej si ho do kontaktů a tudle zprávu pošli všem co máš v kontaktech) ignorujte, případně seřvěte odesilatele, že je úplný pako. Je to totiž HOAX (falešná poplašná zpráva, kterou vymyslí nějakej kripl a milion dalších kriplů ji šíří dál a myslí si, co dobrýho neudělali, že varovali přátele)
Šrot1: MUZEUM :smile: AMD Am5x86 133MHz, MB Octek Hippo 15, ATi 3D Rage II+DVD, 128MB EDO RAM, síťovka, vypalovačka, rádiový tuner, USB, Win98SE/DOS
Šrot2: NB ASUS F5VL: Intel Core 2 Duo 2GHz, ATi Mobility Radeon X2300, 2GB RAM, HDD 250GB, Win Vista

Uživatelský avatar
cybernovi
Level 3
Level 3
Příspěvky: 560
Registrován: září 06
Bydliště: J.Hradec/Plzen
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod cybernovi » 28 pro 2006 12:41

Mister.G píše:A co ten QIP? Ze začátku tady bylo pár kladných názorů.


Na Qip až na dvě mouchy nedám dopustit, používam od doby ICQ 5.x, kde to začalo šíleně hltit pamět. Ty dvě chyby jsou občasné padnuti (fakt nevim proc, dela to snad vsem co hodne kecaj:))- pada to tak 2krat tydne a to qip jede 20hodin denne :) a druhy posiláni souborů, na to se vždy přepínám na icq.

Uživatelský avatar
Tom8sh16
Level 2
Level 2
Příspěvky: 156
Registrován: říjen 06
Bydliště: okolí KV
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Tom8sh16 » 28 pro 2006 12:47

Podle mého skromného názoru to záleží na tom, jak ti sedne jednotlivý program. Mě třeba nesedl Qip, chvilku sem ho používal ale fakt mi to nesedlo a vrátil sem se z5 k ICQ. Potom sem zjistil, že to byla chyba a zkusil jsem Mirandu. Zatim je to, to nejlepší na co jsem zatim narazil, nemůžu si jí vynachválit je to opravdu skvělý program.Ale záleží to především na Tobě, něříkám že Qip je špatný nebo něco takového, říkám pouze že mě nesedl a samozřejmě bych doporučil Mirandu.

Je to otázka toho, co od každého programu chceš a samopzřejmě jak ti sedne :wink:
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.
Jak se do lesá volá, tak z něj lítají třísky.
Kdo jinému jámu kopá, je hrobníkem.

Uživatelský avatar
Verxes
Level 3
Level 3
Příspěvky: 512
Registrován: leden 07
Bydliště: Vadkov 20, Prachatice
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

QIP je best..

Příspěvekod Verxes » 24 led 2007 14:22

Mister.G píše:A co ten QIP? Ze začátku tady bylo pár kladných názorů.

Používám QIPa a je fakt super, já vlastně vyžaduju jenom to co nabízelo ICQ, ale proč jsem přešel je že QIP toho nabízí víc a pořád ho (a častěji než ICQ) aktualizují.. Nyní lze odesílat soubory jak na veřejnou, tak neveřejnou IP, takže je už vše OK, velice pěkné jsou záložky kontaktů se kterýma si píšu - nedochází tedy k tomu, že mám po obrazovce rozházenejch 10 oken a nevim který dřív přepnout, zde je to velmi přehledné. Dále, QIP není tak náročný na operační pamět.. při 10 otevřených oken žere jen o něco málo víc než při jednom - proti tomu ICQ žere několikanásobně více..
Další věc, nehrozí tady právě vir šířící se přes ICQ, Mnohem více statusů, možnosti automaticky předdefinovaných zpráv, vlastní smajlíci, skiny (možnost vytvoření svého jedinečného skinu), jako zvuky lze použít libovolnou nahrávku ve WAVu.. posílání šifrovaných zpráv, upozornění na více událostí, ihned vidíte co má dotyčný za klienta (Mirandu, ICQ, QIP, Kopete..)
Zkrátka je hodně plusů oproti ICQ, takže z mého hlediska ICQ QIP jednoznačně převálcuje... kdo přejde z ICQ na QIP tak neprohloupí..
Ale co se týká Mirandy, nebudu ji tady nijak hodnotit, protože ta je pro toho kdo si chce vše nastavit, stáhnout vlastní pluginy... pro mn je zatím QIP jednička mezi jednodušími kecálky a Miranda patří do vyšší kategorie..

Vlčák
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: leden 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Vlčák » 27 led 2007 12:59

IMOsobně nedám dopustit na Yahoo, mám s ním několikaleté zkušenosti a to takřka vynikající (kromě jednoho buildu, který mi po každém otevření restartoval PC, ale to stačilo přeinstalovat a bylo to v pohodě). Komunikace vynikající, posílání souborů v pohodě - vezme i stomegové balíky, prostě mňam. Neměnil bych.

P.S.
Jako pozůstatek mladické nerozvážnosti mám ICQ a naposledy jsem si založil i MSN (nemám ho rád, ale byl to ústupek).

KlientiV průběhu času jsem některé testoval (Mirandu, Odigo, Trillian....), ale žádný mě nezaujal natolik, abych ho začal používat trvale.
Vlčák


Zpět na “Komunikace na internetu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti