zvýšení pozice ve vyhledavačích Vyřešeno

Jakékoliv komunikační nástroje jako Skype, ICQ, Windows messenger...ale i různé diskuze, chaty…

Moderátor: Mods_senior

teichmann.ondrej
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 807
Registrován: leden 14
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

zvýšení pozice ve vyhledavačích  Vyřešeno

Příspěvekod teichmann.ondrej » 23 lis 2015 09:52

Dobrý den,

jelikož jsem slyšel že ty ruzne SEO analyzátory a další věci jsou prostě nejhorší pro určení nějaké koncepce jak dále pokračovat pro to, aby jsme se posunuli se stránkou iskraltd.cz nahoru. Chtěl by jsem se zeptat jaké funkce používáte vy? Jak nejlépe poznat na jakých věcech zapracovat, aby jsem se dostal nahoru.

diky

Reklama
Juandev
Level 1
Level 1
Příspěvky: 74
Registrován: červenec 15
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: zvýšení pozice ve vyhledavačích

Příspěvekod Juandev » 25 lis 2015 14:07

Hodil bych to profíkům a nic neřešil.

teichmann.ondrej
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 807
Registrován: leden 14
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: zvýšení pozice ve vyhledavačích

Příspěvekod teichmann.ondrej » 25 lis 2015 21:45

Pravé ze to je otázka cca 5000,- a to moc společnost nechce dat ... Pokud mozno, tak vse udělat sami

mefiklo
nováček
Příspěvky: 6
Registrován: červenec 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: zvýšení pozice ve vyhledavačích

Příspěvekod mefiklo » 12 pro 2015 19:04

SEO analyzátory můžou být užitečné, třeba tě upozorní na zákaz přístupu robotům v souboru robots.txt apod., ale neumí prostě posoudit web z pohledu člověka. Ostatně weby jako Facebook nebo Twitter mají v těchto analyzátorech špatné výsledky...

Pro jednotlivé úkony se používají ověřené SEO nástroje.

Uživatelský avatar
RagingRadish
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: duben 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: zvýšení pozice ve vyhledavačích

Příspěvekod RagingRadish » 26 dub 2016 17:27

No hele asi takhle - pokud se aspoň trochu vyznáš a máš hromadu volnýho času a trpělivosti, tak si o tom můžeš načíst a pak se o to pokusit sám. Aby to doopravdy fungovalo, musíš to udělat plošně - zpětný odkazy, správně udělaný meta tagy a třeba i aktivní kampaň na soc. sítích apod. nebo to doopravdy nech na nějaký firmě, sice tě to bude něco stát, ale v porovnání s časem, kterej bys tomu jinak obětoval je to asi pořád málo :-D. Můžu ti doporučit kluky z Media Unit, který uměj dělat dobrý weby, zpětný odkazy atd. Stačí se s nima domluvit, drahý nejsou ;-). Nechal jsem je doladit můj blog a nemůžu si na nic stěžovat...


Zpět na “Komunikace na internetu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti