Transakce z USA

Jakékoliv komunikační nástroje jako Skype, ICQ, Windows messenger...ale i různé diskuze, chaty…

Moderátor: Mods_senior

TimkaCZLP
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: květen 16
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Transakce z USA

Příspěvekod TimkaCZLP » 04 kvě 2016 09:44

ja prodavam xbox360 a hry a dala sem to na bazar a pak se mi ozvala americanka, ze by to chtela do belgie

Reklama
petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53614
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Transakce z USA

Příspěvekod petr22 » 04 kvě 2016 09:50

Americanka, a chce poslat XBOX z CR do Belgie - to je skutecne hodne verohodne.

A predpokladam ze chce poslat penize pres Western Union a uvolni je az dostane tracking number, ze?

TimkaCZLP
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: květen 16
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Transakce z USA

Příspěvekod TimkaCZLP » 04 kvě 2016 09:55

prez Bank of America a jo

Dodatečně přidáno po 9 minutách 26 vteřinách:
proste co ti lidi neudelaji

engoisse
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: květen 16
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Transakce z USA

Příspěvekod engoisse » 31 kvě 2016 10:10

Hezký den všem,
a přes který bazar to bylo? Mně se totiž stalo totéž, tak by možná stálo za to jim to dát vědět. Dostala jsem téměř okamžitě odpověď na svůj inzerát a měla jsem zboží poslat do Británie. Až když mi poslali to potvrzení z "Bank of America" a začala jsem si tu mailovku googlit, našla jsem tuhle diskuzi.

Takže díky moc za PC-help a díky i všem zběhlým ajťákům, kteří tady nám naivním amatérům radí. :inlove:

cejny
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 766
Registrován: leden 15
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Transakce z USA

Příspěvekod cejny » 31 kvě 2016 13:22

Proste mu podle predchoziho odkazu napsat ze chces predem aspon prachy na dopravu a pak tvrdit ze jsi to konzultoval ve sve bance a ze oni zadnou takovou pobocku banch of cosi neznaj, takze mu to posles jedine pokud si posle dopravce, ktereho si uhradi sam. Pak nabalit nejake tezke elektroodpad a cihle, mezinarodni doprava je draha a letecka tuplem, narvat tam co pujde at to opravudu stoji za to. Konzultoval bych to primo s dopravcem, at se nestane ze to odmitnou vezt kvuli vaze. Dotycnemu napus ze jsi tam pridal pro jeho rychle a vstricne jednani svuj stare phone znacky apple, sice starsi, ale jak nove a plne funkcni, at je jistota ze to fakt dojde.

Neni od veci mu poslat fotku jak drzis jeho prachy i se zbozim, bez ksichtu.

PS: Asi by nebylo od veci si ty prachy na tu dopravu nechat poslat na blesk penezenku, pokud to teda jde mezinarodne, pak to teda odmitnout na zaklade rady banky. Proste ze chces mit aspon neco jiste, jinak si jeho prachy nechas.
Thinkpad T540p, i7-4810MQ, 16 GB RAM, 240 GB SSD, 15,6", 1920 x 1080, bedny Yamaha hs8, zvukovka Audinst HUD-mx2, ekvalizer Shiit Loki

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53614
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Transakce z USA

Příspěvekod petr22 » 31 kvě 2016 13:25

Podvodnikum nema nejmensi smysl odepisovat.

Nekdo, kdo chce poslat zbozi na druhy konec sveta, je ochoten zaplatit libovolnou castku, bydli v jine zemi nez to chce poslat a platit chce pomoci anonymni platebni metody je 100% podvodnik.

Na to nema cenu se nekde ptat - to proste JE podvodnik.


Zpět na “Komunikace na internetu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti