nevím si rady patrně se jedná o spam

Jakékoliv komunikační nástroje jako Skype, ICQ, Windows messenger...ale i různé diskuze, chaty…

Moderátor: Mods_senior

Davson
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 284
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

nevím si rady patrně se jedná o spam

Příspěvekod Davson » 15 srp 2007 06:41

Mám outlock express. Každý den mně poštou chodí stejný email, ale pokaždé má jiného odesílatele. V předmětu bývá " avoid enhancement pills". Bývá tam nápis "penis enlarge patch RX" a obrázek nějaké ženy s penisem v ruce a se svinovacím metrem.Už mně nebaví ty emaily pořád odstraňovat. Vždy dám blokovat adresu odesílatele, ale přichází to pokaždé z jiné adresy. Co se s tím dá dělat ?

Reklama
Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 15 srp 2007 07:47

Já vím, že radu, kterou mám asi odmítneš. Ostatně já sám podobné rady příliš nemiluji, ale přesto. Neuvažoval jsi o změně poštovního klienta? Používám Thunderbird a mám s ním ty nejlepší zkušennosti s filtrací spamu. Denně jich dostávám okolo 50 a tak jednou týdne přibude jeden nový. Ten jednou označím, jako nevyžádaný a od té doby se automaticky přesouvá tam, kam patří.
V souvislosti se spamem by mě zajímalo jediné. Jak se ty kurvy dozvěděly, že potřebuji zvětšit penis... :wink:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

anonym_1
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod anonym_1 » 15 srp 2007 09:19

Na slunecnice.cz jsem dnes viděl program Spamihilator 0.9.9.31 který prý dokáže zadržet 98% nevyžádné pošty.

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 15 srp 2007 09:37

Pokud nepřijímáš majly ze zahraničí, pak koukni na server kde máš shránku. Např. Seznam - Nástroje /tak nějak/ filtry a zde zakaž posílání všeho, co nemá příponu .cz.

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod X » 15 srp 2007 16:57

IncrediMailS - umožňuje vytváření dopisů s pozadími, zvuky a animacemi - tento poštovní klient má možnost přijímat e-maily jen od lidí z vlastního seznamu

Advanced Email Parser v1.23 SW 5MB filtrace příchozí pošty.zip

Aggressive Spam Defense 2.32 Sw 1,1MB obrana proti nevyžádané poště alias spamu.exe

Antispam Scanner 1.0 SW 686kB antispam, výrobce udává účinost 99,9%!.exe

BayesIt! 0.7.4 antispamový filtr.rar

G-Lock SpamCombat 2.10 (370)-filtrování nevyžádané pošty (spamu). Umožní odstranění pošty přímo ze schránky poštovního serveru. K identifikaci spamu používá HTML Validator.zip

MailSweep 2.33-umožňuje procházet poštovní schránky a ještě před stažením prohlížet u každé zprávy předmět, velikost, datum, prioritu a informace z hlavičky.zip

MailWasher Free 2.0.40-proti spamu.exe

Outlook Spam Filter 3.0-Uživatel může definovat vlastní seznamy povolených-blokovaných odesílatelů, vlastní filtry.exe

Peek@Mail v1.7.0.12 TW 3,4MB filtrovač e-mail účtu.exe

POP3 preview 8.2-umožňuje prohlédnout si hlavičku vaší došlé pošty ještě na straně serveru.exe

Spam Buster 1.9.5-pro ochranu před nechtěnými e-maily.exe

Spam Buster 1.91-Nástroj pro ochranu před nechtěnými e-maily.exe

Spam Inspector 4.0.445-Výkonný filtr nevyžádané pošty pro Microsoft Outlook, Outlook Express, Eudora, IncrediMail a Hotmail v Internet Exploreru.exe

SpamEater Pro 4.00 (Build 87) BETA 7-pokročilý nástroj pro odstraňování nevyžádané pošty (Spamu).exe

Spamfighter 3.2.0-pro boj s nevyžádanou poštou. Příchozí pošta je automaticky porovnávána s centrální databází, která je přímo aktualizována všemi uživateli programu.exe

SpamNullifier 3.1-obrana před spamem.exe



Advanced Email Locator v1.51 SW 1MB zjistí vše o email adrese.zip

eMailTrackerPro 4.0a-analyzuje hlavičku poštovní zprávy a zjistí IP adresu odesílatele, zjistí a zobrazí na mapě zemi-region, z které byl email odeslán.exe


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Komunikace na internetu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host