Zprávy co upozorňují že po icq chodí viry Vyřešeno

Jakékoliv komunikační nástroje jako Skype, ICQ, Windows messenger...ale i různé diskuze, chaty…

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
benik.martin
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 968
Registrován: květen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

  Vyřešeno

Příspěvekod benik.martin » 18 pro 2007 16:23

paul27 píše:
benik.martin píše:podle mě to je krawina, protože ICQ je určeno pouze na přenos textu a ne na nějaký soubory....


Proč jde teda přes tento protokol posílat např. písničky? Když můžu poslat písničku jako soubor, tak to samý můžu udělat s virem ne?


no jasný,ae základem je posílání textu,takže abys dostal nějakej vir,musel bys na něj buď kliknout anebo něco přijmout, což samovolně nejde..
zákl: MSI K9N6SGM-V
proc: AMD Sempron 3000+
RAM: 2GB DDR2 667 MHz - integr. graf: 256 MB
HDD: 149 GB
Windows XP Home SP3

Reklama
Uživatelský avatar
majkll
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1109
Registrován: srpen 06
Bydliště: Olomouc
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod majkll » 18 pro 2007 16:33

karlos píše: že ho mám malýho... :lol:


Takové věci si vyřeš se svojí manželkou a netahej to na fórum. :D :D
MSI P45 Neo | CORE2DUO E6750 2,9GHZ | Ram 2X1GB 1066Mhz A-DATA extreme edition | HDD WD 250Gb + 1TB externí WD | 8800 GS 384MB | Fortron 400W | Windows 7 Ultimate + 22" full HD SAMSUNG

--->Pravidla Pc-Helpu<---

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 18 pro 2007 16:52

benik.martin píše:
paul27 píše:
benik.martin píše:podle mě to je krawina, protože ICQ je určeno pouze na přenos textu a ne na nějaký soubory....


Proč jde teda přes tento protokol posílat např. písničky? Když můžu poslat písničku jako soubor, tak to samý můžu udělat s virem ne?


no jasný,ae základem je posílání textu,takže abys dostal nějakej vir,musel bys na něj buď kliknout anebo něco přijmout, což samovolně nejde..

Nevím co je základem, ale fakt je že ten vir ti může v souboru někdo nevědomky poslat. Jasně že to musíš přijmout, ale pokud je zdroj důvěrohodný, tak není důvod to nepřijmout.


Zpět na “Komunikace na internetu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti