Výstraha - Při odesílání zprávy nastala chyba

Jakékoliv komunikační nástroje jako Skype, ICQ, Windows messenger...ale i různé diskuze, chaty…

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
vlazy
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 673
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Výstraha - Při odesílání zprávy nastala chyba

Příspěvekod vlazy » 21 říj 2020 02:12

Včera se mi stalo, že při odesílání e-mailů z Thunderbirdu se mi začala zobrazovat zpráva, že "Při odesílání zprávy nastala chyba.", tak jak je to vidět na obrázku a že bych to měl zkusit znovu.
Vystraha.jpg

E-maily se tím neodešlou a nedoručí adresátovi. Vyzkoušel jsem odesílání e-mailů na moje různé adresy v různých schránkách a výsledek je vždy stejný tj., že se e-mail neodešle. Příjem e-mailů mi funguje bez problémů. V Thunderbirdu jsem nic v nastaveni neměnil a fungovalo to bez problémů. Až včera jsem zjistil tento problém s odesíláním e-mailů. Zkusil jsem i vypnout antivir (Comodo) jestli to náhodou nezačal nějak blokovat, ale tím se problém nevyřešil. Nepomohl ani restart počítače. Restartoval jsem kvůli aktualizaci Windows 10. Pro nastavení SMTP serveru mám k dispozici pouze adresu serveru kterou mám od poskytovatele internetového připojeni a údajně pouze to musí být nastavené protože jiné SMTP přes jejích připojení nefungují. Takto to mám nastavené už několik let a až do teď mi to fungovalo bez větších problémů. V nastaveních Thunderbirdu se příliš nevyznám a nerad bych se v tom příliš hodně hrabal a experimentoval s tím abych si tím zbytečně nenadělal nějaké ještě větší problémy, např. že mi nepůjde ani stahovat poštu.
Nemožnost odesílat e-maily z Thunderbirdu je pro mne dost velký problém a rád bych ho co nejdříve vyřešil a proto budu rád za každou radu která by mi mohla v tom nějak pomoct.

Reklama
zeus
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 10913
Registrován: únor 12
Bydliště: Pankrac
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Výstraha - Při odesílání zprávy nastala chyba

Příspěvekod zeus » 21 říj 2020 09:18

Chapu, ze ve ctvrt na tri rano nechces otravovat poskytovatele, ale ted uz na helpdesku nekdo jiste bude.
S tim ti nikdo jiny nepomuze, ty sam si muzes maximalne zkusit zapnout autorizaci SMTP serveru, jestli k nemu mas nejake jmeno a heslo.
Prazaci jo ty se maj, az kdyz si me zavolaj..


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Odesílání emailu bez mého vědomí
    od trudy557 » 20 led 2024 19:16 » v Komunikace na internetu
    1
    1545
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    20 led 2024 19:21
  • chyba 0xc0000142
    od Culter » 24 říj 2023 21:59 » v Windows 11, 10, 8...
    1
    1826
    od Roman Tyčka Zobrazit poslední příspěvek
    25 pro 2023 18:41
  • chyba na webu
    od teichmann.ondrej » 04 zář 2023 15:45 » v Programování a tvorba webu
    1
    1961
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    04 zář 2023 16:09
  • Kritická chyba Kernel Příloha(y)
    od Domoo27 » 07 úno 2024 00:58 » v Problémy s hardwarem
    9
    1461
    od Domoo27 Zobrazit poslední příspěvek
    12 úno 2024 23:54
  • Windows 98 chyba při startu ......VXD Příloha(y)
    od Radovan-kocour » 24 říj 2023 18:49 » v Windows 11, 10, 8...
    5
    1426
    od Radovan-kocour Zobrazit poslední příspěvek
    25 říj 2023 15:24

Zpět na “Komunikace na internetu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti