POZOR NA PODVODNOU STRANKU CESKE SPORITELNY !!!!

Jakékoliv komunikační nástroje jako Skype, ICQ, Windows messenger...ale i různé diskuze, chaty…

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Crave
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1300
Registrován: říjen 06
Bydliště: Huštěnovice - Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Crave » 04 bře 2008 23:18

Iron píše:Mně přišlo tohle:
Dear Customer,

CONGRATULATIONS !!!

You have been chosen by Ceska Sporitelna online department to take part in our quick and easy reward survey.
In return we will credit 2.000 Kc to your account - Just for your time!
Helping us better understand how our customers feel, benefits everyone.
With the information collected we can decide to direct a number of changes to improve and expand our online services.
The information you provide us is all non-sensitive and anonymous - No part of it is handed down to any third party groups.
It will be stored in our secure database for maximum of 3 days while we process the results of this nationwide survey.

We kindly ask you to spare two minutes of your time in taking part with this unique offer!


Customer Satisfaction Survey >>(tady byl odkaz)


© Českб spořitelna a.s., For public use.


toto mi taky přišlo..

Reklama
Uživatelský avatar
Myloš
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6990
Registrován: duben 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Myloš » 05 bře 2008 00:07


guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 05 bře 2008 04:49

Též mi to přišlo. Jeví se mi to jako marmá snaha.

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pozdrav

Příspěvekod memphisto » 05 bře 2008 09:02

taky mi to došlo. tak na tohle snad ani nikdo odpovědět nemohl.a pokud jo, tak je to s prominutím v*l a nebo naivní důchodce
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 05 bře 2008 09:37

Část mé dnešní porce spamu, včetně nezbytného prodloužení... :wink:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pozdrav

Příspěvekod memphisto » 05 bře 2008 09:52

jó to mi taky chodí.na seznam.cz ani moc né ale na centrum.cz mám 400 nových a z toho 398 spamu a nefiltruje to i když to mám nastaveno. na seznamu mi to pustí tak jeden za měsíc. na centrum.cz denně minimálmě 20 :evil:

můj dnešní příděl spamu a to není vše je tady. taky se mi smějí, že mám malý peni_s :lol:
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
Crave
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1300
Registrován: říjen 06
Bydliště: Huštěnovice - Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Crave » 05 bře 2008 20:18

asi před 4 dny jsem si převedl svůj stávající mail, na který jsem se pravidelně přihlašoval přes stránku seznam, na outlook...tam mi právě skoro nic nechodí..jsem si říkal, protože každodenní činností na seznamu bylo mazání spamů (tak 3-10 denně)...jsem se ted podíval, a bylo jich tam 10 za ty 4 dny co jsem tam nebyl.....na outlooku nic..naštěstí je dobře chráněn...no a byly tam asi 4 zprávy z "České spořitelny"...o zamítnuté platbě....co to jako má byt??:D :evil: :evil: :evil:

Uživatelský avatar
zlobyl
Tvůrce článků
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1760
Registrován: duben 06
Bydliště: Slaný
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod zlobyl » 05 bře 2008 21:19

Je zvláštní, že se najednou sesypalo tolik spamů napodobujících Českou spořitelnu-i mně jich několik přišlo+obvyklá porce informacích o výhře a nabídek na super viagru. :woot:

Stejně se směju té naivitě pisatelů, kteří si myslí, že na to někoho nachytají-na tohle by skočil jen absolutní hlupák.

Jen tak pro zajímavost jsem si zkusil vystopovat pár IP adres těch pisatelů a zjistil jsem, že je jich většina německých, což bych si nikdy netipnul. :o
Prosím, omluvte mou častou nepřítomnost na fóru.Bohužel jsou věci, které člověk nemůže ovlivnit a já tudíž nemám moc času, abych se sem dostal.Budu se snažit tady být vždy, když to bude možné, ale nic zaručit nemohu.Je mi to líto.

Uživatelský avatar
Elusive
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2123
Registrován: srpen 06
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Elusive » 05 bře 2008 22:12

Divil by ses, kolik se takových "hlupáků" najde. :?

Uživatelský avatar
gena17
Level 3
Level 3
Příspěvky: 503
Registrován: duben 06
Bydliště: Břeclav
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod gena17 » 05 bře 2008 22:37

No mě to chodí každý den nereaguji ale jinak je tu náhled :evil:
[url=http://img249.imageshack.us/my.php?[img]image=eskspotelnaxc9.jpg][img]http://img249.imageshack.us/img249/1427/eskspotelnaxc9.th.jpg[/img][/url]
[/img]
Fujitsu Siemens Computers
AMD Sempron(tm)3000+
1,99GHz,1.00GB RAM

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 06 bře 2008 06:23

že je jich většina německých, což bych si nikdy netipnul.

A to já zase jo :wink: Kdo po zkušennostech Napoleona, táhne na Moskvu v zimě (a o rok později na Stalingrad), nemůže ničím překvapit :lol: Ale vážně. Překvapuje mě, že dostávám poměrně dost spamu, ale nikdy jsem nedostal od pseudo spořitelny. Patrně to souvisí s tématy surfování a tamnímu registrování, ale zde se určitě nijak významně neliším od většiny surfařů. Nějaké ty seriózní informace do práce (Festo, Sick, Turck, Omron,...), nějaké to video (YouTube), pár nákupů (Czechcomputer, Musiccenter), něco ze života (RozzlobeníMuži), kousek obrázků a videí pod sukněmi (Xuk,...) a sem tam něco, jak o tom nepíšeme :wink:

Crave, 3-10? :shock: To bych ani nepovažoval za spam, ale za příjemné rozptýlení :lol: Denně mi na firemní adresu přijde cca 100 spamů, ale nutno říci, že s nimi nemám nejmenší práci. V Thunderbirdu funguje spamový filtr sqěle a z normální pošty vyřazuji tak jeden týdně. Ostatní adresy u Seznamu se ošetřují proti spamu také docela slušně, jediný trablík mi působí adresa u Forpsi, kde sice spam označují spolehlivě, ale nepřesouvají do spamového koše, takže se jím musím brodit a třídit sám :cry: , ale cca 20 kousků týdně se dá vydržet.
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 06 bře 2008 07:17

Nemyslím si, že by bylo potřeba se tím nějak zvlášť zabývat. Asi úplně účinně se tomu bránit nedá - vždycky to někudy proleze. Tyhle věci nerozesílá nějakej nudista /myšleno kdo se nudí/, ale jsou na to specializovaný týmy podvodníků, jejihž vědomosti jim lze jen tiše závidět.
Ale že je tady (ČR) spousta lidí kteří na to naletí je fakt.
Tady jsou lidi oproti např. U.S. ad. velmi vzdělaní a manuálně zruční, ale pokud jde o PC anebo internet, tak jsme hodně pozadu.
Trochu to vypadá, že se blýská na lepší časy, ale není to až na výjimky pravda. Kluk má PC asi 2 roky a zvládne akorát zapnout/vypnout a spustit nějakou hru. :D


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Komunikace na internetu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti