Jak přidat Smaily do ICQ 6 ?

Jakékoliv komunikační nástroje jako Skype, ICQ, Windows messenger...ale i různé diskuze, chaty…

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Joe.cz
Level 1
Level 1
Příspěvky: 52
Registrován: leden 08
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Jak přidat Smaily do ICQ 6 ?

Příspěvekod Joe.cz » 02 říj 2008 21:44

Ahoj nevěděl by nejakej šikovnej člověk jak si přidat další smaily do icq 6 ty co tam sou už nejsou moc zajimavý, Mam staženo asi 100 nových ale nedokažu je tam dostat.
například :
Obrázek
Prosím o radu.

//mod. by Ltb - přesun do sekce "Komunikace na internetu"
Každá rada nad zlato.

Reklama
Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak přidat Smaily do ICQ 6 ?

Příspěvekod memphisto » 03 říj 2008 00:08

ono je spíš otázka, jestli ty když si tam dáš ty nové smajly,tak pokud ho někomu pošleš, jestli se zobrazí, když je nemá i on :idea: btw. odkud máš ty smajly? viděl jsem jednu tuhle stránku s tím a pak to stahovalo do PC spyware a další potvory
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
Starlett
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 310
Registrován: duben 06
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Jak přidat Smaily do ICQ 6 ?

Příspěvekod Starlett » 03 říj 2008 11:51

Do ICQ6 žádné nové smajly nenacpeš, můžeš pooze přepsat stávající. Ovšem za předpokladu, že rozměry a formát zůstanou zachované.
Pokud bys trval na větším počtu emotikon, tak se raději porozhlédni po jiném programu, který nabízí větší možnosti při customizaci smajlíků... Akorát pak se budeš muset potýkat s problémem, který uvedl memphisto. Ostatním se s největší pravděpodobností zobrazí jen zástupné znaky, ne obrázek.

Pokud bys přímo netrval na icq, tak MSN Live Messenger podporuje uživatelské smajly. Můžeš si jich tam přidat kolik chceš a největší výhoda je ta, že se druhé straně bez problému zobrazí.
Is it a bug or a feature?

Uživatelský avatar
Joe.cz
Level 1
Level 1
Příspěvky: 52
Registrován: leden 08
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Jak přidat Smaily do ICQ 6 ?

Příspěvekod Joe.cz » 03 říj 2008 20:19

No ja jich tam nepotřebuju 100 ale stačí mě tech 20 nebo kolik jich tam je ja sem neco malo skousel ale nijak sem je tam nedostal a to je asi tou velikosti a na ICQ netrvam ale musi to jest na stejne siti treba na MSN nemam tolik lidi.
Jo a to neni tak zavyrovana stranka to sem stahnul uz jako balik smailu je to bezpecny :)
Každá rada nad zlato.

Uživatelský avatar
Starlett
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 310
Registrován: duben 06
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Jak přidat Smaily do ICQ 6 ?

Příspěvekod Starlett » 03 říj 2008 20:51

Nemám zkušenosti se všemi dostupnými ICQ klienty, ale Miranda se mi na tohle zdá ideální. Není to sice soft pro každého - nastavení vyžaduje nějaké to úsilí, ale ta námaha za to určitě stojí 8) Můžeš si tam vytvořit i vlastní Smiley packy, jen mi trochu uniká význam, když se budou zobrazovat pouze tobě :eh:

Ale jako nejlepší řešení mi vážně přijde to MSN, tam se to dá jednoduše naklikat... Jenže zas na druhou stranu chápu, že moc lidí asi k přechodu nepřekecáš :roll:
Is it a bug or a feature?

Uživatelský avatar
Joe.cz
Level 1
Level 1
Příspěvky: 52
Registrován: leden 08
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Jak přidat Smaily do ICQ 6 ?

Příspěvekod Joe.cz » 03 říj 2008 22:56

Njn co se sa dělat ale stejně dekuju za rady :)
Každá rada nad zlato.


Zpět na “Komunikace na internetu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 hostů