Umístění snímků z webkamery na web

Jakékoliv komunikační nástroje jako Skype, ICQ, Windows messenger...ale i různé diskuze, chaty…

Moderátor: Mods_senior

Hurvajz.
Level 2
Level 2
Příspěvky: 176
Registrován: červenec 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Umístění snímků z webkamery na web

Příspěvekod Hurvajz. » 04 lis 2008 12:28

Ahoj, mám dotaz. Rád bych na své webovky umístil pohled z nějaké webkamery, tak jak je to třeba na holidayinfo nebo kdekoli jinde. Nevíte někdo jestli je to nějak (zdarma) možné a případně jak? Nikde jsem to nevygooglil...
Díky

Reklama
Uživatelský avatar
Koja
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1909
Registrován: listopad 05
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Umístění snímků z webkamery na web

Příspěvekod Koja » 04 lis 2008 12:35

Jestli je tak webcamera tvoje
Potřebuješ program, kterej umí pracovat s webkou, ukládat v určitém intervalu její aktuální snímek a pracovat s FTP, kam to bude posílat. Potom uděláš stránku, kam dáš ten obrázek a nastavíš jí v JavaScriptu interval ve kterým se ta stránka má obnovovat.
Něco takovýho sem měl/mám pro Linux .. pustíš program, on např. po 10 vteřinách sejme a nahraje aktuální obrázek na net. Ten přepíše ten starej. A stránka se obnovuje např. taky po 10 vt. takže zobrazí ten novej a vypadá to jako by to jelo furt :lol: Dá se to nastavit i na 0.5 vteřiny a míň a vypadá to docela plynule, v rámci možností :)

Toť pro Linux .. pro Widle nic takovýho neznám .. zkus prohledat Slunečnici bo stahuj.cz .. bo Google, že .. jestli tam něco takovýho není. Nebo ostatní třeba budou věděť.

Jestli ta webcamera není tvoje, ale už se to někde na netu promítá
Většinou, když je to umožněno, tak vedle toho pohledu je kód, kterej si ty můžeš dát na svoje webovky, aby si to tam měl taky .. jinak bys musel kontaktovat majitele asi..
Everybody lies so don't trust anyone. :)

Hurvajz.
Level 2
Level 2
Příspěvky: 176
Registrován: červenec 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Umístění snímků z webkamery na web

Příspěvekod Hurvajz. » 04 lis 2008 12:56

No myslel jsem ten druhý případ, tedy umístit cizí webkameru. Jediná možnost asi bude stáhnout ten kód. Všude ho ovšem nemají. Leda ho nějak vytáhnout z celkového kódu dané html stránky.

Uživatelský avatar
Koja
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1909
Registrován: listopad 05
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Umístění snímků z webkamery na web

Příspěvekod Koja » 04 lis 2008 14:19

No to nevím, většinou v kódu najdeš právě jenom ten obrázek.. nebo je to jinak zabezpečeno. Zkus to projít a uvidíš no:)
Everybody lies so don't trust anyone. :)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • PowerPoint osekává zvuk při změně snímku
    od Venus » 12 úno 2024 16:35 » v Kancelářské balíky
    2
    1271
    od Venus Zobrazit poslední příspěvek
    13 úno 2024 16:57

Zpět na “Komunikace na internetu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 hostů