Prodám Thinkpad X61s, 240 GB SSD, nová baterie Vyřešeno

Prodej hardware (počítače, monitory, tiskárny, součástky atd.)

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Uživatelský avatar
shutterCZE
Level 3
Level 3
Příspěvky: 449
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Prodám Thinkpad X61s, 240 GB SSD, nová baterie

Příspěvekod shutterCZE » 05 kvě 2023 15:34

Ahoj, zdravím všechny. Mám k prodeji poměrně zajímavý kousek, Lenovo/IBM Thinkpad X61s. Je to ultrapřenosný noťas z dob Windows XP, konkrétně když Lenovo odkoupilo IBM a tento model má už na sobě Lenovo badge, byť základ je updatovaná X40 řada, která byly vyvíjena ještě pod taktovkou IBM. Počítač jsem kompletně vyčistil, je tam čistá a legálně aktivovaná verze Windows XP (ano, sám jsem se divil, že s platným produktovým klíčem lze dneska pořád aktivovat novou instalaci po telefonu :lol: ). V počítači je nové SSDčko Western Digital Green 240 GB, jsou tam 2 GB operační paměti a nová baterie. Stavěl jsem to jako časovou kapsuli, takže je tam nějaký dobový SW jako Officy, Half Life 1 apod. Cena 3 tisíce Kč, je to poměrně zajímavý kousek, který má svou cenu. Najdete tam fotky a další detaily. Jinak procesor uvnitř tepe Intel Core 2 Duo L7500 @1.6 GHz.

https://pc.bazxxxxxxxxx

//EDIT mmm

do příspěvků není dovoleno umisťovat jakoukoliv formu reklamy - reklamu lze ve fóru umisťovat pouze oficiální cestou


//zdroj: Pravidla fóra
Naposledy upravil(a) shutterCZE dne 06 kvě 2023 08:54, celkem upraveno 1 x.

Reklama
flowem
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2835
Registrován: březen 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Prodám Thinkpad X61s, 240 GB SSD, nová baterie

Příspěvekod flowem » 06 kvě 2023 00:34

Nech to nekde ekologicky zlikvidovat a udelas lip :lol:
AMD Ryzen 5 5600X | MSI MAG B550 TOMAHAWK | G.Skill Aegis 32GB 3200MHz | Kingston A2000 1TB | PowerColor Red Devil RX 6700 XT 12GB | XPG Core Reactor 750W | Be quiet! PURE BASE 500 | Asus VG27AQ1A

Uživatelský avatar
shutterCZE
Level 3
Level 3
Příspěvky: 449
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Prodám Thinkpad X61s, 240 GB SSD, nová baterie  Vyřešeno

Příspěvekod shutterCZE » 06 kvě 2023 08:53

Hele, to už to radši vyvěsím na eBay, kde se prodávají i výš, viz. https://www.ebaxxxxxxxsch/i Tohle rozhodně není kus HW, který bych nechal sešrotovat, to si to radši nechám :D


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “P: Hardware”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů