Zesilovač

Problematika administrace LAN či WIFI sítí

Moderátor: Mods_senior

Master2016
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 140
Registrován: březen 18
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Zesilovač

Příspěvekod Master2016 » 29 říj 2020 22:30

Čau, mám v pokoji pc který nemá bezdrátové připojení a potřebuje kabel ale nechce se mi tahat kabel tak proto jsem si koupil od TP - linku bezdrátové připojení až 150 mb/s ale když je bratr v pokoji tak se mi seká wifi a mám větší ping okolo 150 průměr ale když není tak nemám ping. Tak mě napadl zesilovač jenom že nevím jestli zesilovač bude fungovat i když mám skoro všechny čárky signálu 4-3 a jestli bude fungovat i na bezdrátové připojení. Díky

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23592
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zesilovač

Příspěvekod ITCrowd » 29 říj 2020 22:43

Máš pravděpodobně na mysli repeater. Varuji tě před použitím čehokoli podobného - každý takový prvek sice posílí signál, ale sníží rychlost wifi na polovinu.
Pokud jsi líný natáhnout kabel, pak doporučím powerline.
Co to je najdeš zde: viewtopic.php?f=117&t=165570
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Uživatelský avatar
Lurthis
Level 3
Level 3
Příspěvky: 432
Registrován: leden 10
Bydliště: České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Zesilovač

Příspěvekod Lurthis » 21 lis 2020 22:01

Můj názor problému repeaterů je, že člověk to dá na místo kde ten signál má špatný, ale v tom je ten zakopaný pes. Ten repeater právě chytne špatný signál a ten špatný signál pošle dál. To už raději ten powerline, ale taky to má své ALE ...
Celý váš život je On-line. A to může být použito proti vám.

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23592
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Zesilovač

Příspěvekod ITCrowd » 22 lis 2020 18:51

A tos vymyslel sám, nebo ti někdo podobný radil? Zajímalo by mě to ALE...
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router


Zpět na “Administrace sítě”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů