Nastavení místní sítě

Problematika administrace LAN či WIFI sítí

Moderátor: Mods_senior

PeterNet
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: srpen 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Nastavení místní sítě

Příspěvekod PeterNet » 21 srp 2011 17:16

Zdravím, mám k televizi připojeno multimediální centrum WD TV Live HD. Mám jej propojen přes LAN s PC a sdílím disky (zkrátka mohu na TV přehrát vše z PC).

Když se podíváte na přiložený screeen, tak mám přes ip adresu přístup i na disk mojí sestry, která bydlí jinde. Máme stejného poskytovatele internetu, takže přenosy jsou bleskové a na PC si normálně pouštím filmy přímo z jejího PC.

Co se týče disků mé sestry, jde o "Gabina C" a "Gabina D" na přiloženém screenu.

Jde mi o to, že chci nějak docílit toho, aby se mi šlo na ten disk od sestry dostat i z toho multimediálního centra. Nevím ale jak toho docílit. Nelze nějak udělat to, aby se sdílené složky mé sestry zobrazovaly jako součást místní sítě?

Za jakýkoliv nápad budu vděčný, předem děkuji za reakce.
Přílohy
screensit.JPG

Reklama
Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Nastavení místní sítě

Příspěvekod X » 17 zář 2011 09:45

V místní síti používáš z centra jistě DLNA. To nebude na tom centru fungovat přes Net, musel bys tam mít funkční FTP, a to těžko bude mít, maximálně plný Net, tedy

Kód: Vybrat vše

WWW
.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Administrace sítě”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů