administrace AirGrid M5 HP

Problematika administrace LAN či WIFI sítí

Moderátor: Mods_senior

hue
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: květen 20
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: administrace AirGrid M5 HP

Příspěvekod hue » 09 kvě 2020 20:47

Ping mi nejde ve stávající instalaci Win10. V live Lubuntu už to pinguje, ale stále se nepřípojí. Kabel jsem zkoušel změnit, mám tu dva s osmi žílama (Cat6 a Cat5e), oba jsem je prozkoušel a funguje to s oběma stejně.
Potřeboval bych to nějak pořešit během tohoto víkendu, v pondělí se musím rozhodnout, jestli se připojím k providerovi jako samopřipojovatel, nebo mi přivezou anténu na zápůjčku za 1500. Ale to samozřejmě přijede technik a začne mi to montovat na stožár a zacvakám i tu instalaci :wtf:

Reklama
Uživatelský avatar
Microsheep
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1656
Registrován: leden 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: administrace AirGrid M5 HP

Příspěvekod Microsheep » 09 kvě 2020 20:58

ssh ubnt@192.168.1.20, napíšeš do terminálu z Lubuntu, nic nedělá? Jediny problém co jsem měl na starých ubnt wifinach je s https sifrovanim, které moderní prohlizece už nepodporují, ale to by se ti hláška objevila, že je problém s tls.
\\jinak ten ping pod Windows musel fungovat, protože v tom Software scanneru máš odezvu 3ms. Takže si něco musel dělat špatně.

hue
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: květen 20
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: administrace AirGrid M5 HP

Příspěvekod hue » 10 kvě 2020 11:58

Anténa bude asi špatná. Teď jsem ji testoval utilitou od výrobce a také nekomunikuje. Hodím ji do popelnice a koupím novou. Díky za rady a mějte se.


Zpět na “Administrace sítě”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti