ITCrowd píše:Obávám se, že tato možnost není (aspoň jsem ji v manuálu neobjevil).
Pokud ano, našel bys ji na Správa/Režim provozu.
Ale ac55u by měl vyhovět všem síťovým požadavkům. Co ti kde vázne?
Našel jsem právě v nastavení WAN možnost přepnout z PPPOE na BRIDGE. Je to ono nebo je to jiný typ BRIDGE?
Koupil jsem router s WIFI 6 a ten má lepší vnitřnosti, proto bych to rád udělal tak, že před tím routerem by byl modem, který by plnil jen funkci modemu a veškerý provoz by řídil výkonnější router s WIFI 6.
Dodatečně přidáno po 7 minutách 21 vteřinách:_hm píše:Podíval jsem se do návodu a zkusil bych v "Advanced Settings > WAN > WAN Transfer Mode > Service Unit" nastavit ten "bridge", co to udělá.
"Service Unit: To set the value of transmission via Internet or bridge." Tím Internetem možná myslejí routování a NAT, bridgem by mohli myslet most.
Zkusil jsem to, ale nějak nemůžu protlačit přes ten modem internet. Nic jiného se v tom modemu poté už nenastavuje?
Z modemu do routeru je to kabelem normálně Lan->Lan?