Stránka 1 z 1
IP pro pripojeni k wifi
Napsal: 22 zář 2008 20:09
od satos
Dobrý den.
Mám od svého providera soukromou ip adresu. Moje wifi funguje jako Bridge. Wifi ma zmenenou ip adresu, poněvac asi polovina v paneláku má stejné wifi AP. No a jak si jsem zapoměl Ip které potřebuji k připojení na wifi.
Můžetemi poradit?
Děkuji
Re: IP pro pripojeni k wifi
Napsal: 22 zář 2008 20:22
od Rewqa
Nejlíp zavolej providerovy a ten ti ji řekne.
Re: IP pro pripojeni k wifi
Napsal: 22 zář 2008 22:00
od Pic
Jinak Tě vítám na Pc-help, ale pomůže Ti pouze poskytovatel připojení. Podle mne by jsi měl mít od poskytovatele tyto údaje ve formě protokolu, nebo technického popisu a též č.t. technické podpory. Tedy pokud to není nějaká levárna.
Re: IP pro pripojeni k wifi
Napsal: 23 zář 2008 07:39
od satos
No já ip od providera mám ale ip adresu kterou se pripojim do mojeho Wifi AP, abych mohl upravit nastaveni wifi co mám vbytě. Jelikož si nepamatuji nastavení které jsem tam dával tak to nechci restartovat.
Re: IP pro pripojeni k wifi
Napsal: 23 zář 2008 09:53
od Koja
Tak nám napiš, co máš za ten WiFi router :) Jinak IP toho zařízení bývá obvykle nastavena jako první nebo poslední v síti, tak to vyzkoušej:)
Re: IP pro pripojeni k wifi
Napsal: 23 zář 2008 16:54
od satos
No je to Ovilslink wl-1120AP. Neexistuje nějaký program který dokáže zjistit ip adresu wifi ap?
Re: IP pro pripojeni k wifi
Napsal: 23 zář 2008 16:56
od Weslo
když se podíváš jakou máš IP ty na PC a jakou výchozí bránu tak ta IP adresa výchozí brány je ta kterou hledáš.
Re: IP pro pripojeni k wifi
Napsal: 23 zář 2008 16:57
od Owner
Zkus 192.168.1.1 (ip toho wifi by to možná mohla být).

Re: IP pro pripojeni k wifi Vyřešeno
Napsal: 11 lis 2010 21:17
od satos
No už jsem si stím nějak poradil

. Na TP-Linku jsem při továrním nastavením vypl DHCP server. UTP jsem píchl do LAN a hle, funguje jak má

. Díky bohu za možnost vrácení změn, ale i tak díky za rady :)