Prepojenie dvoch switchov Vyřešeno

Problematika administrace LAN či WIFI sítí

Moderátor: Mods_senior

vojto
Pohlaví: Nespecifikováno

Prepojenie dvoch switchov  Vyřešeno

Příspěvekod vojto » 14 bře 2003 09:44

Poradte mi niekto prosim, ako spojit dva 100Mbitove switche tak aby komunikovali medzi sebou rychlostou 10Mbit(Potrebujem spojit dva 100Mbitove switche na vzdialenost 120 metrov ale 100Mbitovou rychlostou mi to nezvladne a preto to potrebujem spojit desiatkov

Reklama
Uživatelský avatar
Ltb
Administrátor
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6755
Registrován: únor 03
Bydliště: Praha západ
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Prepojenie dvoch switchov

Příspěvekod Ltb » 15 bře 2003 10:44

vojto píše:Poradte mi niekto prosim, ako spojit dva 100Mbitove switche tak aby komunikovali medzi sebou rychlostou 10Mbit(Potrebujem spojit dva 100Mbitove switche na vzdialenost 120 metrov ale 100Mbitovou rychlostou mi to nezvladne a preto to potrebujem spojit desiatkov


Ahoj, myslíš že 10mb/s těch 120 metrů zvládne?? No, nevím..
:idea:
Tvůj problém bych asi řešil tak, že bych se snažil mezi ty 2 (100mb/s) switche nějaké zařízení, které komunikuje 10mb/s a potom máš vyhráno. TEDY pouze v tom případě, že ty 100mbitové switche umožňují komunikovat i 10mbitovou rychlostí, pokud ne, nemá cenu nad tím dále přemýšlet, nebylo by možné zpomalit jejich komunikaci na 10.
Jsou také k dostání různé REPEATERY, které ti posílí signál, možná že by jsi se mohl po něčem takovém podívat. Nevím, kde ty switche přesně máš, ale myslím že ještě nějaká ta krabička 10x5 cm by se ti tam někam vešla.

Marty- marty@onlinecom.cz
Pohlaví: Nespecifikováno

Coz takhle nejake wifi zarizeni

Příspěvekod Marty- marty@onlinecom.cz » 09 kvě 2003 22:18

Nemam sice prehled o cenach repeatru, ale mozna by bylo jednodussi a levnejsi proojit ty switche dvema wifi 2,4 GHz AccessPointy. Idealni variantou by bylo propojeni pres opticky kabel - to by bylo uplne nejlepsi :-)) Kdybyste meli zajem napiste a dam vam kontakt na fakt dobrou firmu, ktera by Vam to natahla.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Prepojenie pc->soundbar
    od nermitus » 11 úno 2024 08:56 » v Vše ostatní (hw)
    17
    526
    od nermitus Zobrazit poslední příspěvek
    11 úno 2024 15:56

Zpět na “Administrace sítě”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů