Stránka 1 z 1

Veřejná IP a hraní po netu

Napsal: 01 kvě 2012 18:18
od cernokneznik
Ahoj, s kamarády hrajeme hry po netu, nechceme využívat hamachi, ani jiné věci. Kámoš mi poradil, že si mám nastavit port forwarding, to se mi také povedlo, a na server se připojím. Ostatní bohužel ne. Máte někdo zkušenosti s tímto zákrokem (jak nastavit routr tak, aby vše fungovalo normálně. ale když je zaplej servr aby se šlo z tý hry připojit na mojeip:port), a mohli by jste mi pomoct? děkuji.
uvítám screanshoty a podrobný popis.

Re: Veřejná IP

Napsal: 01 kvě 2012 19:06
od Domin77
To že nastavíš port forwarding nezmnamená že verejnú IP máš. Verejná IP sa dá vybaviť u providera niektorý to dávajú zdarma niektorý za poplatok.
Inak keď sa pripájaš na server ty tak sa pripájaš pod IP : "localhost:PORT" a hráči pod IP ktorú zistíš na www.mojeip.cz (IP:PORT)

Re: Veřejná IP

Napsal: 01 kvě 2012 19:14
od cernokneznik
Poplatek -měsíční nebo jednorázový? popř- jak zjistím jaký ten poplatek je?

Re: Veřejná IP

Napsal: 01 kvě 2012 19:24
od Domin77
Zistíš to tak že si zavoláš providerovy tvojho internetu. On ti dá všetky informácie :)

Re: Veřejná IP

Napsal: 01 kvě 2012 19:45
od cernokneznik
a nejde to nějak udělat bez toho?

--- Doplnění předchozího příspěvku (01 Kvě 2012 19:48) ---


Re: Veřejná IP

Napsal: 01 kvě 2012 19:55
od Koja
Udělat CO bez ČEHO?
Připojit se k tobě, když nemáš veřejnou IP a nechcete používat hamachi nebo jiný program? Nijak.
Získat veřejnou IP adresu nebo jiné informace o tvém připojení, bez kontaktu tvého poskytovatele? Nijak.