Stránka 1 z 1

Výběr PC k přetaktování  Vyřešeno

Napsal: 05 úno 2014 21:52
od domkol
Zdravím,
měl bych zájem si vyzkoušet trochu taktovat. S mým vlastním PC to radši zkoušet nebudu. Zaprvné abych nic náhodou nepokazil a taky protože mám chipset B85 a s tím, to pokud vím nejde. Tak mě napadlo, že bych si pořídil nějaký starší kousek z bazaru. Pokud možno do 500,- a přetaktoval ten. Je vůbec možné taktovat tyto starší kousky? Na co klást důraz při výběru tohoto PC?

Re: Výběr PC k přetaktování

Napsal: 05 úno 2014 21:55
od Scofield_CZ
Dobře se taktují právě starší procesory ( Intel Pentium Dual Core ) jako mám já. :D Jdou nataktovat až na dvojnásobek základního taktu. Jinak je dobré klást důraz na chlazení.

Re: Výběr PC k přetaktování

Napsal: 05 úno 2014 21:57
od warcraftan
Výběr PC k přetaktování? píšeš, že máš chipset b85, tzn. že máš intel a pak pišeš, pokud možno do 500,- jako že chceš procesor do 500,-? na co klast při výběru pc na taktování? silná deska, chladič a procesor s otevřeným násobičem.

Re: Výběr PC k přetaktování

Napsal: 05 úno 2014 22:00
od domkol
Já ale nemám v plánu taktovat vlastní počítač. Chtěl bych si sehnat nějaký starý, levný a přetaktovat ten.