Stránka 1 z 1
Jak vylepšit toto PC? Vyřešeno
Napsal: 21 pro 2011 17:52
od Coxx-cz
Chtěl bych se zeptat, co byste doporučili upgradovat na mé sestavě (viz podpis). Case mám Asus Vento A6, jinak 64bit. Jo a chci se zeptat, jde můj procesor taktovat a vyplatí se to?
Re: Jak vylepšit toto PC?
Napsal: 21 pro 2011 17:57
od Martab
Taktovat se dá každý procesor, možná z něj nějaký ten výkon dostaneš, ale asi to nebude nic extra (zkus a uvidíš, počítám tak max 3,6GHz). A co by šlo ještě vylepšit tak je grafika. Možná ten procesor vyměnit za Athlon X2, ale nedokážu říct jak výrazný bude ozdíl ve výkonu.
Re: Jak vylepšit toto PC?
Napsal: 21 pro 2011 18:03
od Coxx-cz
Mám X2
A navíc jsmem slyšel že některé levnější procesory jsou zamčené proti taktování, tak se ptám

Re: Jak vylepšit toto PC?
Napsal: 21 pro 2011 18:03
od Těsňa
Jde o to, nac o ten výkon chceš zvýšit. Na hry- grafiku + přetaktovat CPU
Pokud jde o klidný běh, práci nebo střih videa tak bych kupoval nový CPU (možná už bych zvažoval přechod na phenoma II X4)
Napiš tvůj cenový rozpočet.
Re: Jak vylepšit toto PC?
Napsal: 21 pro 2011 18:05
od Martab
Ano máš dvoujádro, ale Athlon 64, né Athlon X2, ale pokud uvažuješ o nějakém vylepšení tak se do toho snad už ani nehodí vrážet finance.