Stránka 1 z 1

Spyware, Podezřelé Zablokované Soubory.

Napsal: 01 dub 2016 18:16
od SkyWolfy
Mám podezření na to že jse mi někdo na dálku hrabe v kompu, v četně toho že mi antivirus našel podezřelé soubory které náhle nemohl vymazat z důvody že byly zablokované jiným uživatelem. Prosím Pomoste. Díky

Re: Spyware, Podezřelé Zablokované Soubory.

Napsal: 01 dub 2016 18:20
od missingno
Nejdřív bych se zkusil podívat skrz správce úloh na procesy v pozadí. Jestli tam není spuštěný nějaký program co by mohl umožňovat přístup cizímu uživateli. A k těm souborům; pokud u něj otevřeš vlastnosti --> zabezpečení, kde můžeš nastavit přístupová práva uživatelů. Pokud to nepůjde, zkusil bych restartovat PC v nouzovém režimu a spustit test znovu.

Re: Spyware, Podezřelé Zablokované Soubory.

Napsal: 01 dub 2016 18:26
od SkyWolfy
Tak často se v windousu spouští ikonou neoznačené programy které vypnete a ponějaké době se zas zapnou v četně toho že když to začalo tak mi antivirus nahlásil SVCHOST.EXE jako virus což je program který podporuje všechny funkce a jeho vypnutí může být následováno pádem PC nebo vypověděním některé z funkcí. A nejde to kvůli tomu že to něco blokuje.

Dodatečně přidáno po 1 minutě 10 vteřinách:
jenže tu bylu pracovní programy na práce v počítačových souborech ale ty už tu nejsou.

Dodatečně přidáno po 2 minutách 47 vteřinách:
Jo a ještě že to u těch souborů píše že jsou spojeny nějakým souberem a nedají se vypnout dokud ten soubor nezmizí nebo se neodinstaluje jenže já nevím jaký soubor to je

Re: Spyware, Podezřelé Zablokované Soubory.

Napsal: 01 dub 2016 19:48
od richchie
Tak si dej log do téhle sekce-
http://www.pc-help.cz/viewforum.php?f=70