COREL X4 - reinstalace Vyřešeno

Tvorba grafiky, grafické programy a vše o nich…

Moderátor: Mods_senior

hykal
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: říjen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

COREL X4 - reinstalace

Příspěvekod hykal » 08 říj 2009 23:01

ahoj prosím o pomoc. Měl jsme nainstalovaný zkušební Trial COREL X4, teď jsme si koupil Home verzi, ale nejde mi naistalovat. Píše, že jsem neodinstaloval tu starou, což je blbost. Respektive origo CD, se sekne po zadání hesla (není to chyba CD) a tak jsem jeho obsah zkopíroval na SD kartu a instaluji odsud. Instalace proběhne a až na konec se objeví ta hláška o staré verzi. Zkusil jsem i Wise Registry Cleaner, ale nepomohlo to.
Díky za každou radu

Reklama
peacoq
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: COREL X4 - reinstalace

Příspěvekod peacoq » 08 říj 2009 23:07

Píše, že jsem neodinstaloval tu starou, což je blbost. ...///.... co je na tom za blbost?,nektere trial/y se museji odinstalovat redtim, nez pouzijes licencni klic.
Uvadis, ze jsi pouzil Reg Cleaner, takze jsi ji odinstalovalal (aspon to mi z toho vychazi), a jsi si tedy jisty, ze tam ''stara verze byt nema'', ...prekontroloval jsi si Program FIles?, kde mohla nejaka slozka/cast programu zustat viset.

hykal
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: říjen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: COREL X4 - reinstalace

Příspěvekod hykal » 08 říj 2009 23:09

odinstalováno, vymazáno ...
jen doplním, že jedu na Vistách a noťasoj

peacoq
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: COREL X4 - reinstalace

Příspěvekod peacoq » 08 říj 2009 23:11

A nyni je tam neco nainstalovaneho?, ta nova-zakoupena verze?, a nebo se instalace nezdarila a tedy ve vyinstalovanych programech nic neni?

hykal
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: říjen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: COREL X4 - reinstalace

Příspěvekod hykal » 08 říj 2009 23:13

teĎ tam je složka corel prázdná

peacoq
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: COREL X4 - reinstalace

Příspěvekod peacoq » 08 říj 2009 23:17

No, vytvorila se slozka, ktera se nedokoncenou instalaci nenaplnila, da-li se to tak rict, a tedy v Programech program vyinstalovany neni, je to tak? ... a nebo je?, protzoe pises, ze instalace probehla, a jiz z toho neni poznat, zda tan progra je a je spatne vyinstalovany a nebo vubec neni a brani se instalaci z duvody ''nejakych starych zaznamu''.
1. - seznam programu: obsahuje zaznam o vyinstalovanem COREL ?
2. - Program Files: tam je slozka COREL a ta je prazdna ?

hykal
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: říjen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: COREL X4 - reinstalace

Příspěvekod hykal » 08 říj 2009 23:20

instalace proběhla, sledoval jsem, jk se složka plní soubory a adresáři. Pak se to najednou vše smazalo a instalační program napsal tu hlášku o staré verzi, kterou mám odstranit.
1) neobsahuje
2)ano

peacoq
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: COREL X4 - reinstalace

Příspěvekod peacoq » 08 říj 2009 23:28

Naistaluj zpet trial-verzi - restartuj PC (at se to ''posklada'') a potom trial odinstaluj timto zdarna-jednoduchym odinstalatorem
http://www.slunecnice.cz/sw/revo-uninstaller/
(S cimz se nabizi otazka, zda jsi trial odinstaloval pred instalaci zakoupene verze (?), a pravdepodobne nikoli a instaloval jsi na trial a to se casto stava, ze potom nejde vyinstalovat licence.)
Osobne se domnivam, ze trial pujde vyinstalovat > a potom odstranit Rev/em > vysitit registry > Restart PC > prekontrolovat Program Files > (pripadne manualne odstranit ''visici'' slozku, znova projet registry a znova Restart PC (cisteni registru nemusi byt 100%centni na poprve hned po odinstalaci, ale neco muze zustat videt i po restartu, tak prekontrolovat a pripadne 'docistit')).

hykal
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: říjen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: COREL X4 - reinstalace

Příspěvekod hykal » 08 říj 2009 23:31

díky moc, zítra prubnu

hykal
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: říjen 09
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: COREL X4 - reinstalace

Příspěvekod hykal » 09 říj 2009 19:38

tak jsem přesně podle návodu postupoval a povedlo se. Děkuji za pomoc

peacoq
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: COREL X4 - reinstalace  Vyřešeno

Příspěvekod peacoq » 09 říj 2009 19:41

Cus. Akorat sem se prihlasil.
Ok, rado se stalo. Je to jen otrocke mazani, cisteni a zase mazani a zase cisteni, a manualni prekontrolovani-smazani zbylych slozek, a kdyz to nejde nainstalovat to znova, aby se ''poskladaly'' data, ktere v systemu nekde visi a potom radne odinstalovat, nic vic :bigups:
Odinstalovaci program je zdarma a udela hodne prace v podobnych pripadech.
Nekdy je pripadne nutne zasunout instalcni CD a teprve potom provest odinstalaci (coz neni tento pripad, ale pro budouctnost).
Hodne stesti ..spise s PC a instalacemi, nez s problemem :) ..klikni na zelenou fajecku = vyreseno.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Win Reinstalace
    od ArthurD » 19 čer 2023 11:08 » v Windows 11, 10, 8...
    3
    820
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    19 čer 2023 13:50

Zpět na “Design a grafické editory”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host