SONY VEGAS - vložení obrázku Vyřešeno

Tvorba grafiky, grafické programy a vše o nich…

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Fidik
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 106
Registrován: duben 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

SONY VEGAS - vložení obrázku  Vyřešeno

Příspěvekod Fidik » 07 lis 2010 20:25

Do informatiky jsem dostal tohle zadání:

K vypracování tohoto úkolu budeme potřebovat oba programy z lekce a to aTube Catcher a Movie Maker.

1. stáhněte si pomocí aTube Catcher libovolné video, které hodláte použít pro výuku, můžete stahovat s internetu, nebo vlastní výrobu z kamery, nebo fotoaparátu
2. Video stahuje 2x, jednou ve formátu wmv a podruhé pouze jako audio stopu ve formátu mp3
3. Stažené video upravte v Movie Makeru nejprve na délku max. 3 minut, ale se zachováním smysluplnosti (mělo by jít o výukové video)
4. na začátek filmu vložte úvodní titulky se jménem filmu, pro koho je film určen a o čem snímek je (v krátkosti)
5. na konec videa vložte vlastní foto a titulek se jménem <<<<<< prosimvás nevíte někdo, jak na to?
6. titulky podbarvěte hudebním doprovodem odlišným od hudebního doprovodu filmu, můžete použít vhodnou mp3
7. vložte vhodné přechody mezi titulky a film a to na začátku i na konci
8. Film uložte ve formátu wmv a uložte do úkolu stejně jako staženou mp3. Nezapomeňte, že se musíte datově vejít do max. velikosti 16MB na jeden soubor!

Z movie makeru mi žádné video nejde exportovat, protože přej možná mám málo místa (nemám) nebo nejsou dostupné zdrojové soubory (jsou) nebo není dostupné cílové umístění (během exportování videa bych se do formátování disku či mazání cílové složky nepouštěl :P)

Reklama
Uživatelský avatar
mike007
Master Level 7.5
Master Level 7.5
Příspěvky: 5860
Registrován: srpen 07
Bydliště: Pardubice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: SONY VEGAS - vložení obrázku

Příspěvekod mike007 » 07 lis 2010 20:51

Proč máš v názvu tématu Sony Vegas, když se tu ptáš na Movie Maker ??
Nejlepší hra je Excel!
Pravidla fóra PC-helpJak označit téma za vyřešené
»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»
UPOZORNĚNÍ - můj Skype, Soukromé zprávy či email neslouží jako tech. podpora.
Dotazy pište do fóra. Od toho tu je.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Design a grafické editory”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti