Nastavenie zvuku v debiane pre MusicBota

Problematika Linuxu a ostatních operačních systémů (mimo Win)

Moderátor: Mods_senior

pato3691
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: leden 13
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Nastavenie zvuku v debiane pre MusicBota

Příspěvekod pato3691 » 14 pro 2014 14:19

Zdravím, veľmi dlho mám VPS od pipni.cz s 2 jadrami a 4 GB RAM. Kedže je to viac menej nevyužité mám aj Teamspeak 3 server a ten server som asi 6 mesiacov používal na MusicBota . Teda na server som nainštaloval VNC na ktoré som sa pripájal. Neviem ako sa mi to podarilo, ale nejak parádne som nakonfiguroval "ALSA" a "PulseAudio" teda zvuk bol krásny čistý bez akéhokoľvek sekania vlastne ani nešlo rozoznať pesničku pustenú v PC a pesničku ktorú hral ten MusicBot. Ako program na prehrávanie hudby som používal Audacious ten som spustil nahodil pesničky spustil som TS3 klienta pripojil ho do miestnosti zavrel VNC a hralo to nonstop. Lenže teraz som musel preinštalovať server vlastne to na moju žiadosť urobil poskytovateľ kedže sa rozbilo apache a pod. a nijak sa nám to nepodarilo nahodiť. Po preinštalácií som nahodil VNC audacious TS3 a pod. lenže skúšam už druhý deň rôzne nastavenia pulseaudio alsa nejaké konfiguračne súbory už som to aj odinštaloval a pravdepodobne nainštaloval zle. Zvuk je hrozný, trhá sa využitie CPU nieje nikdy ani nad 70 % čo som to mal dávnejšie viem že pri prehrávani mi to žralo asi nejakých 60 % CPU nonstop ale hralo to ako v perinke krásne čisto uživatelia to chodili počúvať. Preto prosím či by mi niekto mohol pomôcť s tým nastavením toho audia. Neviem si rady, kľudne sa dohodneme na skype dám do VPS aj heslo aj na VNC a pod. alebo dohodneme nejakú inú odmenu kedže je to pre mňa dosť podstatné. Veľmi ďakujem za radu a pomoc.

//edit
Je to Debian 7, kernel: 2.6.32, VNC: vnc4server, CPU: AMD Opteron(tm) Processor 6262 HE 2x 1,6 Ghz

Reklama
  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Nové PC - nastavenie
    od andrej71 » 02 úno 2024 21:58 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    0
    480
    od andrej71 Zobrazit poslední příspěvek
    02 úno 2024 21:58
  • Správne nastavenie Serveru + Nextcloudu Příloha(y)
    od mimi973 » 26 úno 2024 15:40 » v Administrace sítě
    0
    835
    od mimi973 Zobrazit poslední příspěvek
    26 úno 2024 15:40
  • Misto zvuku 5.1 jen 2.0
    od kuře » 19 říj 2023 14:32 » v Windows 11, 10, 8...
    7
    1650
    od richchie Zobrazit poslední příspěvek
    24 říj 2023 09:25
  • Vypadávání zvuku na Discordu
    od Ghoust23 » 12 čer 2023 20:12 » v Vše ostatní (sw)
    0
    1293
    od Ghoust23 Zobrazit poslední příspěvek
    12 čer 2023 20:12

Zpět na “LiNuX a ostatní alternativní OS”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů