jak to bude

Problematika Linuxu a ostatních operačních systémů (mimo Win)

Moderátor: Mods_senior

apurvathea
Level 2
Level 2
Příspěvky: 203
Registrován: březen 07
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: jak to bude

Příspěvekod apurvathea » 30 dub 2008 21:39

memphisto píše:dávám Linuxu den, maximálně dva :smile: já bych se zase tak neradoval.zjistíš, že ti polovina věcí nepojede a honem rychle poběžíš zpět na Windows a za Vistu budeš ještě ráda.takovýchto zkoušečů Linuxu tu bylo a pak hledali rady jak rozchodit net,programy atd :smile: první je dobré si o tom něco přečíst a pak se do toho pustit, protože pokud nepojede net a není další PC s netem k dispozici, tak je problém


Záložní PC s netem samozřejmě mám, jinak bych se do toho nepustila... Dnešní den jsem celý věnovala četbě for o linuxu. No jo, je to málo ale kdo nezkusi.... Jinak za vistu rada nebudu- je anglicky, ale to by tak nevadilo, hlavne na to nemam dost silny lapas , nevim, proc to ted vsude strkaj, ikdyz na to neni laptop stavenej. Takže kdyz budu jedna z tech hloupych, co zkusi a hned utecou.. budu rozhodne utikat k XP.
No, zkusim a uvidim... visty by sly stejne pryc, tak co muzu ztratit? Max. trochu nervu a casu... oboji mam zatim dost :lol:

Reklama
Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: jak to bude

Příspěvekod memphisto » 30 dub 2008 21:48

né v poho.já nijak nerýpu nebo provokuju.já jen, že pokud využíváš nějaké programy pro Windows a jsi na nich "závislá", tak se vrátíš zpět.já jsem třeba byl s ovládáním Linuxu, rychlostí atd opravdu moc spokojen (né-li nadšen), ale pak moje radost opadla s používáním Open Office. denně nutně potřebuju dělat s Office (2007) a prostě mě chyběly ty funkce atd. z toho důvodu jsem šel zpět na Windows. pokud ale nepotřebuješ nic z toho, tak je Linux skvělý (rozhodně lepší než anglická Vista)
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

apurvathea
Level 2
Level 2
Příspěvky: 203
Registrován: březen 07
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: jak to bude

Příspěvekod apurvathea » 30 dub 2008 22:06

Neboj, neberu to joko prudeni.
Nastesti na nicem zavisla az tak nejsem /kdyz pominu bile vino/ jsem proste mlada slecna, ktera nechce mit tuctovej windows a rada zkousi novy veci. Trosku musim ozelit photoshop, ale taky nejak zavratne na nem nevisim, spis jen tak zkousim.. a to jde v linuxu nahradit ted uz Gimshopem s podobnym rozpolozenim nastroju.
Micr. office mam rada, ale pri anglickym windowsu se mi nepodarilo mu domluvit aby kontroloval cesky pravopis. Ani tady na foru nebylo reseni- jedine cz windows.

apurvathea
Level 2
Level 2
Příspěvky: 203
Registrován: březen 07
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Re: jak to bude

Příspěvekod apurvathea » 30 dub 2008 22:07

Tak jdu restartovat a instalovat... kdyz se neozvu, tak na necem visim.. :idea: Mej te se

Uživatelský avatar
Owner
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7260
Registrován: červenec 07
Bydliště: Třinec
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: jak to bude

Příspěvekod Owner » 30 dub 2008 22:39

apurvathea píše: /kdyz pominu bile vino/ jsem proste mlada slecna, ktera nechce mit tuctovej windows a rada zkousi novy veci.

Trošičku seznamky.....a jak jsi dopadla?
ty office můžeš nahradit openofficem :bigups:
Fallout fan | HJT | MWAV | CCleaner | Provozuji Minecraft server Minecore.cz | Osobní blog
Notebook: Thinkpad X200s - 12", Core2Duo L9300, 9cell, 240GB SSD, 5GB DDR3
PC: AMD Phenom II X6 1055T, 12GB DDR3, AMD 6870, 500GB Seagate 7200.12

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: jak to bude

Příspěvekod memphisto » 30 dub 2008 23:00

to Owner: to, že ráda zkouší nové věci určitě patřilo k počítačům, takže se nesnaž :lol:
jinak OpenOffice ani zdaleka nenahradí Office 2007
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
Owner
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 7260
Registrován: červenec 07
Bydliště: Třinec
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: jak to bude

Příspěvekod Owner » 30 dub 2008 23:06

2007 třeba ne, ale co tak 2003 ,xp ? :evil:
Fallout fan | HJT | MWAV | CCleaner | Provozuji Minecraft server Minecore.cz | Osobní blog
Notebook: Thinkpad X200s - 12", Core2Duo L9300, 9cell, 240GB SSD, 5GB DDR3
PC: AMD Phenom II X6 1055T, 12GB DDR3, AMD 6870, 500GB Seagate 7200.12


Zpět na “LiNuX a ostatní alternativní OS”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host