Identifikace, odpojeno

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Thallan500
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: březen 19
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Identifikace, odpojeno

Příspěvekod Thallan500 » 07 bře 2019 17:54

Zdravím mám takový problém a už si vážně nevím rady.
Po připojení ethernet kabelu mi neustále skáče identifikace sítě a odpojeno. Kontrolky ze zadu vždy blikají a pak tma a stále znovu a znovu. Když jsem nastavil přes správce zařízení rychlost na 10Mbps, tak to jde ale taková rychlost mi je k ničemi jakmile tam hodím 100 nebo 1Gbps, tak nastane problém, který jsem popsal na začátku. Hodlám zkusit ještě reinstall Windowsu ale moc nevěřím, že to pomůže. Ovladač síťové karty jsem aktualizoval kabel už zkouším druhý a stále to samé na jiném PC kabely fungují bez problému. MB mám novou včera jsem PC složil jedná se o MSI b450 Tomahawk a používám integrovanou síťovku.
Za každou radu budu moc rád. Díky všem

Reklama
Uživatelský avatar
Microsheep
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1656
Registrován: leden 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Identifikace, odpojeno

Příspěvekod Microsheep » 07 bře 2019 18:30

Na první pohled podle popisu bych to skoro tipoval na smyčku v síti a následný broadcast storm. Když při smyčce spomalíš porty, tak potom switch je zvládá delší dobu switchovat a zahltí se za delší dobu. Rovněž by jsi to poznal na zbytku sítě, kde si zapojený. (nefunkční připojení, blikající ledky jako o závod), pokud teda máš ještě něco zapojeno. Dále může být problém na samotné síťové kartě. Ověř, že k výše popsanému nedochází a poté vyzkoušej Live Boot Linuxu a tam zkus síť a pošli více o konfiguraci sítě.

Thallan500
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: březen 19
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Identifikace, odpojeno

Příspěvekod Thallan500 » 07 bře 2019 18:52

Na TV internet funguje bez problému. Když jsem tam dal mojí starou desku a processor (fx8300 + msi 970 gaming) vše funguje bez problému. Takže mám takový pocit, že mi alza prodala šmejd. Občas se mi stane, že svítí zelená vzadu a je tam jen identifikace ale to se stane po tom co konec kabelu co byl v routeru dám do PC a z PC do routeru. Zkusím ten liveboot

Dodatečně přidáno po 1 hodině 12 minutách 23 vteřinách:
Tak zkusil jsem to zas přepnout a chytlo se to a funguje to uvidím ještě po restartu PC ale přijde mi, že to zkouší mojí trpělivost. :D


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů