,,náladová" mechanika

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
cybernovi
Level 3
Level 3
Příspěvky: 560
Registrován: září 06
Bydliště: J.Hradec/Plzen
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

,,náladová" mechanika

Příspěvekod cybernovi » 20 led 2007 17:17

Tak už mám z ní nervy na pochodu. Problemy při pálení/čtení. Občas se musi hodne dlouho přemlouvat, a kdyz se to podari, tak pak pali v pohode. Dokonce jí pomáhá naklonit do úhlu cca 45stupnu, coz mi fakt prijde jako blbost, ale pomáha to :D Myslite ze je to na reklamaci? nebo nejake jine reseni? Je notebookova dvd-rw Lite-on

Reklama
Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 20 led 2007 18:08

Jestliže si z nás neděláš srandičky, tak to je opravdu divné a nic rozumného mne nenapadá.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
cybernovi
Level 3
Level 3
Příspěvky: 560
Registrován: září 06
Bydliště: J.Hradec/Plzen
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

sranda

Příspěvekod cybernovi » 20 led 2007 18:18

no i kdyz to tak zni, tak to sranda fakt neni. Prijde mi ze kdyz s tim nejak hejbnu, tim ze ji naklonit, tak jako by tam neco mechanicky prezkocilo a rozjela se.. Nechci ji dat na reklamaci, kdyz zaplatim postovny, pak jim tam bude mesic lezet a pak zaplatim postovny za návrat s tim ze reklamaci neuznali..

Uživatelský avatar
briza
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 269
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha,ale jinak jihocech jak poleno
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod briza » 20 led 2007 18:24

Byt tebou,tak bych ji na tu reklamaci poslal,protoze jestli dela takovehle psi kusy,tak to asi stejne driv,nebo pozdeji budes muset resit reklamaci a myslim,ze je lepsi to tam dat hned a pak fungovat uz normalne,nez cekat par mesicu,behem kterych se budes akorat vztekat a nakonec ji tam stejne posles.Vysledek bude stejny,ale usetris si spoustu nervu :D 8)
Chcete zažít teror?Pořiďte si JEZEVČÍKA!!!

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 20 led 2007 18:31

To na mne dělá dojem, jako by někde byl nedokonalý kontakt, nebo mechanická závada. Doporučuji reklamovat. Samo se nic neopraví!
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů