chtěl bych herní pc(pouze bednu) bez Windows. Na nejnovější hry typu Dirt: Showdown, Grid 2, Hitman: Absolution,Gta IV,Metro: Last Light a podobné.
Rozlišení by nemuselo být FULL HD, 1680 x 1050 postačí,ovšem kdybych se do FULL HD cenově vešel,nezlobil bych se. Detaily Vysoké případně Ultra, a vyhlazování být nemusí,to je otázka grafiky,jestli je to v této ceně možné a otázka konkrétní hry. Toto Neplatí v případě Metro Last Light. Tam se budu muset spokojit s menšími detaily,nulovým vyhlazováním,ale to už je jen detail.
A teď pořádně k věci. : procesor: Intel i5 3470 nebo AMD FX-8350? (nebo úplně něco jiného?)
: grafika : Msi Gtx 760 OC Gaming,nebo něco jiného?
: Ram : 8 GB postačí,jaká frekvence?Jakou značku?Je rozdíl ve výkonu když vezmu 1x8 nebo 2x4?
: Deska : Chci aby tam byly volné sloty na případné rozšíření Ram,v ostatním se nevyznám.
: Case : Něco zajímavého by se mi líbilo. Co takhle Cooler Master K380,či Zalman Z11 Plus?
Pokuď možno né moc hlučnou,takový lehký nadprůměr.
Se zbytkem si nechám úplně poradit a můžete mi také dávat připomínky k "mé" sestavě.
Taktovat nehodlám,jelikož to neumím,ale slyšel jsem něco o nějakém Biosu..Co to znamená? Zvládne to každý IT? Případně kde to najdu,upravím?
Doufám,že se něco dobrého za ty peníze najde,už jsem z toho celý šedivý,jeden řekne tohle,druhý tamto,znáte to, 10 lidí,10 chutí.
Předem děkuji za vaše náměty.
