Kinguin Vyřešeno

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

tomheer
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: červen 17
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Kinguin

Příspěvekod tomheer » 17 črc 2017 18:11

Dobrý večer komunito.Půjdu rovnou k věci.Chtěl jsem si koupit 4 hry v přepočtu za 1400 Kč na stránce kinguin, ovšem už je to den a stránka stále píše pending (čekající) a nevím, jestli je problém ve stránce, nebo bance.Navíc ani nwm jestli mi pošlou produktové klíče do emailu nebo na poštu a proto vás prosím, aby jste mi poradili a popřípadě sdělili vlastní skušenost.

Reklama
petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53621
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Kinguin

Příspěvekod petr22 » 17 črc 2017 18:13

Pending co ?

Klice ti samozrejmne prijdou emailem. Postou uz daaaaavno nikdo nic neposila, maximalne nekdy pred 20 lety kdyz jeste nebyl internet.

Uživatelský avatar
Rewqa
Moderátor
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8114
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Kinguin

Příspěvekod Rewqa » 17 črc 2017 18:15

A strhlo ti to peníze nebo ne? Každopádně já sem na kinguinu asi jednu nebo dvě hry koupil a vždycky bylo vše v pořádku. Ale nevim no, i přes to mám v tyhlety stránky docela nedůvěru, takže když tam něco kupuju, tak vždycky tak nějak počítám s tím, že svoje peníze už nikdy neuvidim.
ASUS TUF Gaming B550-PLUS | Ryzen 5 3600 | ASUS ROG Strix GTX 1070 OC | 16GB Crucial DDR4 | Be Quiet! Pure Power L8 500W | Corsair 230T Graphite Series
Pravidla PC-Help

q8i1mggwf
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: březen 23
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Kinguin

Příspěvekod q8i1mggwf » 19 bře 2023 22:08

Nakoupil jsem u této firmy licenci Eset, která měla mít trvání 2 roky. Po dvou měsících mi firma ESET oznámila, že mi skončila platnost zvací licence a abych si koupil novou. Takže firma Kinguin vědomě podvádí a vydává zvací licence jako za klasické dvouleté licence. Když jsem požádal o vrácení peněz, nechce mi to uznat a peníze vrátit. i když je si 100% vědoma podvodu. Pořád po mě chce, abych jí dokázal, že licence nefunguje. Navíc ta licence nikdy nebyla vlastně moje, neboť oni jsou jejími administrátory. Jsou to jednoznačně podvodníci.

Uživatelský avatar
kecalek
Level 3
Level 3
Příspěvky: 603
Registrován: říjen 17
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Kinguin  Vyřešeno

Příspěvekod kecalek » 20 bře 2023 08:08

Mimochodom - ak sa rozumne uvažujúci človek pozrie na tie ceny - ihneď pochopí, že to nie je na 100% kóšer. Napr. W11 Proffessional OEM za cca 25€ - pričom normálne stojí "len okolo 200€. A pritom ani neuvádzajú, či to nie je náhodou "druhotná" licencia. Z toho mne osobne vychádza názor - sú to buď použité, ukradnuté, vygenerované licencie - teda podvod.

Uživatelský avatar
šulda
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1378
Registrován: srpen 08
Bydliště: Tam kde se vrány otáčejí
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Kinguin

Příspěvekod šulda » 20 bře 2023 09:13

Tyhle nákupy vždy nesou riziko a pokud sis u nich nezaplatil BPP tak to asi moc řešit nebudou.
Člověk se pořád učí.


Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů