Mass Effect - 8 dní od vydání!

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Uživatelský avatar
ReCall
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1004
Registrován: duben 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Mass Effect - 8 dní od vydání!

Příspěvekod ReCall » 08 čer 2008 01:29

Tak jsme si četl recenze a narazil jsem na Mass Effect. Překvapilo mě, že ho vydali začátkem června. Tedy to je osm dní a jen mě tak napadlo, že to snad ještě nemůže nikdo sdílet na P2P. Ale opak je pravdou. :lookround:
http:/.............
Píše se tam že je to staré 8 dní. Piráti kteří to koupí a hned nasdílejí? :smile: A ted to sdílí nekolik tisíc lidí, kteří za to nedali ani korunu. Co z toho ti co to koupí a nasdílí mají?

//odkaz upraven

//mmm

Reklama
Uživatelský avatar
Spyke
člen HW spec týmu
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4632
Registrován: duben 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Mass Effect - 8 dní od vydání!

Příspěvekod Spyke » 08 čer 2008 02:36

Na WF to bylo už 30. května. Ale nevím proč to řešíš, dyť takhle je to se vším.. :D
Prosím, pište česky! Čtěte příbalový leták a používejte Google.
* Na světě jsou dva druhy lidí, ti co mě mají rádi a ti co půjdou do pekla..
* Tak jsem infantilní, no a co? Každý je nějaký, někdo je třeba komunista..

Uživatelský avatar
Iron
Level 2
Level 2
Příspěvky: 185
Registrován: prosinec 07
Bydliště: Kobeřice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Mass Effect - 8 dní od vydání!

Příspěvekod Iron » 08 čer 2008 08:11

Občas vypouštějí tvůrci falešné verze. Možná je to jedna z nich. Podle komentářů způsobí crack nějaké problémy.

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Mass Effect - 8 dní od vydání!

Příspěvekod X » 08 čer 2008 09:26

Já si čtu co je nového zde: http://www.w-blog.cz/ - odkazy na stáhnutí tam nejsou, jen info o novinkách ...

Uživatelský avatar
zao
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3801
Registrován: leden 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Mass Effect - 8 dní od vydání!

Příspěvekod zao » 08 čer 2008 09:51

teď sem byl na pětí forech všude to tam jen několik verzí na několik adres různých
Jsem tu abych vám poradil s výběrem jakéhokoliv HW a klidně vám udělám sestavu na míru za peníz jakej si řeknete a samozřejmě pomůžu i z něčím jiným když budu vědět.

Uživatelský avatar
Rewqa
Moderátor
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8114
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Mass Effect - 8 dní od vydání!

Příspěvekod Rewqa » 08 čer 2008 10:37

Když už se tu rozebírá takovéhle téma, od tý doby co vydělávám, tak si hru radši koupim i když bych si jí moh lehce stáhnout. Mám z toho prostě dobrej pocit a navíc u mnoha her si bez origoš nezahrajete po netu.
ASUS TUF Gaming B550-PLUS | Ryzen 5 3600 | ASUS ROG Strix GTX 1070 OC | 16GB Crucial DDR4 | Be Quiet! Pure Power L8 500W | Corsair 230T Graphite Series
Pravidla PC-Help

Uživatelský avatar
Sektor
Level 3
Level 3
Příspěvky: 425
Registrován: únor 08
Bydliště: Hlučín
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Mass Effect - 8 dní od vydání!

Příspěvekod Sektor » 08 čer 2008 11:31

Hrál jsem to a opravdu je to pěkná pitchovina ... s nějakým warez děte někam, jen říkám osobní názor na hru samotnou ;-)
[2008-07-12] BAN na 60 dní. Pravidlené urážky uživatelů, vyvolávání hádek, neúcta k moderátorům a nerespektování pravidel fóra. Slova jako Debil, imbecil, idiot opravdu nepovažujeme za slušná, nemohou být tolerována.

Uživatelský avatar
Weslo
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3548
Registrován: červenec 06
Bydliště: Obříství/Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Mass Effect - 8 dní od vydání!

Příspěvekod Weslo » 08 čer 2008 11:32

no filozofie pirátů je jasná - nekupujte zajíce v pytli.A musím říct že výrobci software si čato myslí že se z nich po...
Vyzkoušet si hru předem nemůžeš (pokud nevydají demo což často u áčkových titulů nedělají nebo dělají až po vydání) aby si zjistil jestli to třeba není konina nebo by ti to třeba nešlo na tvém PC.Pokud je to špatně naprogramované a shazuje ti to systém výrobce software to neřeší ačkoliv je to prokazatelně pouze v jeho kompetenci a je to jeho povinnost.Naopak ti často ještě znemožňuje tebou zakoupený produkt používat různými ochranami a požadavky ala bez internetu si to neaktivujete(viz. Bioshock nebo Mass Effect.

Má smysl takové debily podporovat?Nemá.Naopak doufám že jim pirátství zlomí vaz.Potom bychom se třeba mohli dočkat nějákých rozumnějších licenčních podmínek(slevy pro studenty,levnější vícenásobné recenze,srovnatelné ceny v různých částech světa) a podpory.

Ještě bych rád dodal že se na tuto hru velmi těším ... bohové z Bioware :number1: nezklamou
E2180 | DFI LP UT ICFX 3200 TR2/G | 2x 1GB DDR2 800Mhz A-Data | ASUS HD 3650 512MB | WD 200GB | Corsair VX450 450W | Windows Vista Ultimate
Intel Little Falls 2 | 256MB DDR2 | 2x400GB | Fortron 250W | FreeNAS

Uživatelský avatar
pikaso.andreas
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1156
Registrován: říjen 07
Bydliště: Otrokovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Mass Effect - 8 dní od vydání!

Příspěvekod pikaso.andreas » 08 čer 2008 11:42

souhlas s veslem, koupit si novou hru za tisíc(e) a pak zjistit že hra nejede a nebo že je to fakt chujovina a následně ji hodit do šuplíku, nic moc. Kdyby byly dema a nebo časově omezené plné verze (licenční kód třeba na týden), nemuselo by se tolik sosat nelegálně. Také nejsem zastáncem pirátství, ale firmy a prodejci se chovají nelidsky. Jinak o tuto hru se moc nezajímám. I když se tváří zajímavě... Hrám zdar
Rád se přiučím od zkušenějších... A učený z nebe nespadl :-D

Když mám čas, dělám geoboardy pro děti.

Uživatelský avatar
Magnat
Level 3
Level 3
Příspěvky: 493
Registrován: listopad 07
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Mass Effect - 8 dní od vydání!

Příspěvekod Magnat » 08 čer 2008 12:15

Souhlasím s předešlími příspěvky. Osobně jsem si zakoupil Bioshock, no moje PC ho zvládá na nejnižších detajlech s přehledem, ale problémem je, že v určitých částech hry to padá způsobem.. hej co kdybych ti z ničeho nic resetnul komp?, takže teď jsme ji odložil do koupě nového PC.
Samozřejmě, taky si občas něco stáhnu, ale poslední dobou ani ne, a to z důvodu nedostatku času, takže už nehraju tolik, abych si jednou za čas nepořídil originál. Ale naneštěstí mnozí si nejsou schopni aspoň jednu hru v roce, co si zahrají, koupit a to může mít nepříjemné následky na trhu, kupříkladu nechápu, proč se ještě dnes seeduje takový Gothic III., který v shopu stoji cca 300 Kc?
"Pro zdravé jsou největším nebezpečím nemocní, silným hrozí zkáza nikoli od silnějších,nýbrž od těch nejslabších"

-Friedrich Nietzsche-

Uživatelský avatar
Rewqa
Moderátor
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8114
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Mass Effect - 8 dní od vydání!

Příspěvekod Rewqa » 08 čer 2008 14:18

Tohle nechápu úplně nejvíc. Hra stojí pár stovek a furt se to stahuje. Já osobně mám radost, když mi třeba teďka na poličce stojí vystavená originálka HL2 nebo Stalkera, který mě dohromady stály 500,-.
ASUS TUF Gaming B550-PLUS | Ryzen 5 3600 | ASUS ROG Strix GTX 1070 OC | 16GB Crucial DDR4 | Be Quiet! Pure Power L8 500W | Corsair 230T Graphite Series
Pravidla PC-Help

Tholus
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 3081
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Mass Effect - 8 dní od vydání!

Příspěvekod Tholus » 08 čer 2008 15:42

Né každý na to má, já bych si radši koupil něco jinýho... :smile:


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů