Free MMORPG s českým serverem? Vyřešeno

A vše kolem nich…
(tipy na hry zdarma, dojmy, novinky..prostě vše co vás napadne)

Moderátoři: beather, Mods_senior

Uživatelský avatar
AleRx8
člen HW spec týmu
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2267
Registrován: duben 09
Bydliště: Mutěnice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Free MMORPG s českým serverem?

Příspěvekod AleRx8 » 09 čer 2010 17:06

Ahoj, přemýšlel jsem o tom, a taky bych si rád zkusil nějaké to MMORPG. Doporučíte nějaké v češtině nebo s českým serverem? A aby to bylo graficky na úrovni... Díky za tipy A hlavně ať to není Metin nebo 4story

Reklama
Uživatelský avatar
FIDLIK
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1710
Registrován: květen 08
Bydliště: Kolín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Free MMORPG s českým serverem?

Příspěvekod FIDLIK » 09 čer 2010 17:14

wowko ? :)
i7-2700K, GB Z77M-D3H, MSI R9 380 Gaming 4G, 1x4GB 1x8GB 1600 Kingstone, 256GB SSD (Intel), 1TB 2,5" WD Black, NZXT S340 + Be Quiet! Pure Power L8-530W + 6xF12 LS

Uživatelský avatar
radek16
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 323
Registrován: září 09
Bydliště: Frydek-Mistek
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Free MMORPG s českým serverem?

Příspěvekod radek16 » 09 čer 2010 17:29

METIN,Immortal world,AION-archangel
VAROVÁNÍ: Kouření během včelaření snižuje riziko pobodání včelami!
VAROVÁNÍ: Kouření pomáhá hubnout a snižuje tak riziko chorob způsobených nadváhou!
VAROVÁNÍ: Kouření během těhotenství snižuje porodní váhu Vašeho dítěte a usnadňuje tak porod!

Uživatelský avatar
AleRx8
člen HW spec týmu
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2267
Registrován: duben 09
Bydliště: Mutěnice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Free MMORPG s českým serverem?

Příspěvekod AleRx8 » 09 čer 2010 17:41

Jo a WOWko taky nechci... Immortal world jsem zkoušel, ale ta beta se mi zdá strašná... Sice je to české, ale ani nevím, jak mám obrátit svou kreaturu a natož s někým promluvit... A jak je to u Aionu? Ten se mi moc líbí, ale hru si musím koupit, ne? A je tam cz server?

Tholus
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 3081
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Free MMORPG s českým serverem?

Příspěvekod Tholus » 09 čer 2010 18:59

Zkus Lineage 2, je to od tvůrců hry Aion. Free servery jsou legální (L2J). Aion taky nevypadá špatně, ale je tam prý plno bugů, že se hra nedá ani hrát...

Ale stejně - žádná MMORPG se WoWku nevyrovná. WoW má velmi dobrou hratelnost, originální grafiku, mraky možností... díky tomu je oblíbená a hodně lidí o ní mluví, ale většinou nechápou, takže si o hře udělají špatný obrázek a nechtěj jí zkusit (a když už jí zkusí, tak udělaj 20 level a tím to končí). Je to hra jako každá jiná, když se hraje s mírou, neuškodí.

Uživatelský avatar
radek16
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 323
Registrován: září 09
Bydliště: Frydek-Mistek
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Free MMORPG s českým serverem?

Příspěvekod radek16 » 09 čer 2010 19:30

AleRx8 píše:Jo a WOWko taky nechci... Immortal world jsem zkoušel, ale ta beta se mi zdá strašná... Sice je to české, ale ani nevím, jak mám obrátit svou kreaturu a natož s někým promluvit... A jak je to u Aionu? Ten se mi moc líbí, ale hru si musím koupit, ne? A je tam cz server?


myslim ze nejaky AION cesky server byl
VAROVÁNÍ: Kouření během včelaření snižuje riziko pobodání včelami!
VAROVÁNÍ: Kouření pomáhá hubnout a snižuje tak riziko chorob způsobených nadváhou!
VAROVÁNÍ: Kouření během těhotenství snižuje porodní váhu Vašeho dítěte a usnadňuje tak porod!

Uživatelský avatar
AleRx8
člen HW spec týmu
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2267
Registrován: duben 09
Bydliště: Mutěnice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Free MMORPG s českým serverem?

Příspěvekod AleRx8 » 09 čer 2010 20:00

Tak to Lineage 2 je ideální (zdarma, grafika, cz server) Za Aion bych musel při koupi platit. Ještě se chci zeptat-když budu hrát na cz serveru, bude hra v češtině? Jsem laik, takže je to asi kravina, ale dumá mi to hlavou, páč bych to i rád měl v češtině.

Uživatelský avatar
AleRx8
člen HW spec týmu
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2267
Registrován: duben 09
Bydliště: Mutěnice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Free MMORPG s českým serverem?

Příspěvekod AleRx8 » 09 čer 2010 21:28

Jo a ty jsi takový MMOodborník, mohl bys mi tedy ve stručnosti napsat, jak si tahle hra vede v porovnání s tím Metinem 2? Případně nějaké klady a zápory obou. Potřebuji silnou obhajobu pro Lineage proti Metinu, proto se ptám... :-D

Tholus
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 3081
Registrován: prosinec 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Free MMORPG s českým serverem?

Příspěvekod Tholus » 09 čer 2010 22:31

S tou češtinou je to jak kde. Je i pár serverů, kde je skoro všechno česky, ale většina je v angličtině - na to bych se tolik nedíval, protože slova jako options dokáže přeložit snad každý, spíš bych se díval na kvalitu.
Hrál jsem Lineage 2 i Metin 2 a musím říct, že Metin 2 nesahá L2 ani po kotníky. :-D

Metin 2:
- grafika, efekty - opravdu nic moc, je to na úrovni průměrný hry, designeři si s tim podle mě nedali moc práci, už jen to UI je strašný, malý písmenka, hráči se divně hýbou a stojí, snad jen co se mi na tom líbí jsou barevný efekty mečů a spellů
- možnosti - neříkám, že L2 těmi možnostmi přetejká jako třeba WoW, ale na L2 si určitě víc vyhraješ
- hratelnost - pohyby jsou neohrabaný v menších místech
- zabavilo mě to na pár dní, pak už je to nuda

Lineage 2:
- asi největší mínus hry je, že tam nejde skákat a taky vyšší náročnost (u slabších PC se hra občas škubne, když se chodí po mapě)
- pokud se vše vytáhne na max. včetně HDR, tak hra vypadá opravdu moc pěkně, zde ti ukážu pár screenů:
http://www.tommy.ic.cz/upload/soubory/Shot00018.jpg
http://www.tommy.ic.cz/upload/soubory/Shot00008.jpg
http://www.tommy.ic.cz/upload/soubory/Shot00003.jpg
http://www.tommy.ic.cz/upload/soubory/Shot00002.jpg
- hratelnost L2 je lepší, i když ne dokonalá, občas se něco najde
- mass pvp, castle siege - dobývání hradu třeba ve 100 lidech, opravdu zábava
- různý rasy :P
- velmi bohatý strom povolání
- u high rate serverů začínají být povolání nevyrovnaný, takže těm se radši vyhnout, nebo hrát za silný povolání (nesmí tam být moc veliká enchant šance [vylepšení výbavy] a možnost bufferů)

Dalo by se toho napsat víc a líp to rozebrat, ale není nad osobní zkušenost. Najdi si nějakej server a vyzkoušej to, nejnovější verzi hry stáhneš na ofic. stránkách www.lineage2.com (musí ji ale podporovat vybraný server!).

Uživatelský avatar
AleRx8
člen HW spec týmu
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2267
Registrován: duben 09
Bydliště: Mutěnice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Free MMORPG s českým serverem?

Příspěvekod AleRx8 » 10 čer 2010 06:37

Tak to je jasné, že hlavní nabídku přeloží každý, ale chvíli jsem hrál Dungeons and Dragons, a ten se mi bez cz hrál dost blbě. Díky za vyčerpávající informace :bigups: Jinak že tam nejde skákat mi vůbec nevadí. HW náročnost je mi ukradená, s tímto pc hraji každou hru na max (většinou). Ta grafika vypadá fakt nádherně, ani se mi nechce věřit, že jsi to vytípal z mmmorpgéčka... Takže dneska (jestli vyjde čas) stahuju :-D

Uživatelský avatar
Rewqa
Moderátor
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8114
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Free MMORPG s českým serverem?

Příspěvekod Rewqa » 10 čer 2010 10:31

ASUS TUF Gaming B550-PLUS | Ryzen 5 3600 | ASUS ROG Strix GTX 1070 OC | 16GB Crucial DDR4 | Be Quiet! Pure Power L8 500W | Corsair 230T Graphite Series
Pravidla PC-Help

velkynovo
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: červen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Free MMORPG s českým serverem?

Příspěvekod velkynovo » 10 čer 2010 10:56

Age of Conan. ale neni to free


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Hry”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů