[ATI] OpenGL big problem

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

johnyk
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: srpen 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: [ATI] OpenGL big problem

Příspěvekod johnyk » 25 srp 2008 13:15

Já nepotřebuju žádnou podporu pro cracknutou verzi winů, jenom jsem chtěl vědět, jestli je výhodnější Pro nebo Home. Tak dobře, dám si starý dobrý Home :) [jediná nevýhoda, musim se zdržovat patchováním SP2 na SP3]

Všecko řeknu hned jak to reinstallnu. BRB

Reklama
Uživatelský avatar
Rewqa
Moderátor
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8114
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: [ATI] OpenGL big problem

Příspěvekod Rewqa » 25 srp 2008 13:25

Jestli máš legální Home tak si dej Home. Proč dávat Prof. když je nemáš legální :evil:
ASUS TUF Gaming B550-PLUS | Ryzen 5 3600 | ASUS ROG Strix GTX 1070 OC | 16GB Crucial DDR4 | Be Quiet! Pure Power L8 500W | Corsair 230T Graphite Series
Pravidla PC-Help

johnyk
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: srpen 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: [ATI] OpenGL big problem

Příspěvekod johnyk » 25 srp 2008 13:39

Protože mi fungují :) jsem je měl asi měsíc.. teď mam zase Homy. Jsem si myslel že je problém s grafikou když mam ty profíky, tak jsem zjistil, že tam chyba není. Takže je vlastně teoreticky jedno, jestli mám originální, nebo "kradenou" originálku.. když mam Windows Validation Crack, Enable Updates ...

Ale to je jedno... TuneUP mi řeklo toto:

Graphic
Monitor: Plug and Play
Video Card: Radeon 900 SEC Family (Microsoft cp.)
Mode: 1024x768 32x ....

Uživatelský avatar
Rewqa
Moderátor
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8114
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: [ATI] OpenGL big problem

Příspěvekod Rewqa » 25 srp 2008 13:43

Jedno to neni, porušuješ tim zákon.
ASUS TUF Gaming B550-PLUS | Ryzen 5 3600 | ASUS ROG Strix GTX 1070 OC | 16GB Crucial DDR4 | Be Quiet! Pure Power L8 500W | Corsair 230T Graphite Series
Pravidla PC-Help

johnyk
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: srpen 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: [ATI] OpenGL big problem

Příspěvekod johnyk » 25 srp 2008 13:46

A zavřou mě, nebo toho, kdo vytvořil ten torrent.. škodu způsobil ten člověk, co to začal sdílet ^^

kdybych si chtěl koupit Profíky, o kolik by byli dražší, než ty Homy?

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: [ATI] OpenGL big problem

Příspěvekod Pic » 25 srp 2008 13:53

Podívej se do Správce zařízení a klikni na Grafické adaptéry a napiš sem název grafické karty, který se zobrazí. Neřeš nyní Windows, ale problém, který máš s GK, jestli to chceš vyřešit!
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
Rewqa
Moderátor
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8114
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: [ATI] OpenGL big problem

Příspěvekod Rewqa » 25 srp 2008 14:04

johnyk píše:A zavřou mě, nebo toho, kdo vytvořil ten torrent.. škodu způsobil ten člověk, co to začal sdílet ^^

kdybych si chtěl koupit Profíky, o kolik by byli dražší, než ty Homy?

Nechci se tu s tebou hádat, protože mi do toho v podstatě nic neni, ale i tim, že si to stahoval přes torrent tak si to poskytoval dalším lidem a tim pádem si to sdílel.
ASUS TUF Gaming B550-PLUS | Ryzen 5 3600 | ASUS ROG Strix GTX 1070 OC | 16GB Crucial DDR4 | Be Quiet! Pure Power L8 500W | Corsair 230T Graphite Series
Pravidla PC-Help

johnyk
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: srpen 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: [ATI] OpenGL big problem

Příspěvekod johnyk » 25 srp 2008 14:15

- Disketové jednotky
- Diskové jednotky
- Grafické adaptéry
......|_ RADEON 900 Family (Microsoft Corporation) | ________________________
......|...........................................................................................|
......|_ RADEON 900 SEC Family (Microsoft Corporation)...............................|
............................................................................._______________|_____________
............................................................................|............|............|.............|
........................................................................Obecné.....Ovladač...Podrobnosti..Prostředky
...........................................Typ zařízení: Grafické adaptéry............|_______________
...........................................Výrobce: ATI Technologies Inc....................................|
...........................................Umístění: Sběrnice PCI 1, zařízení 0, funkce 0.......Zprostředkovatel:
...........................................Toto zařízení pracuje správně..........................ATI Technologies Inc.
........................................................................................................Datum ovladače: 23.3.2004
........................................................................................................Verze ovladače: 6.14.10.6462

johnyk
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: srpen 08
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: [ATI] OpenGL big problem

Příspěvekod johnyk » 25 srp 2008 14:17

Rewqa píše:Nechci se tu s tebou hádat, protože mi do toho v podstatě nic neni, ale i tim, že si to stahoval přes torrent tak si to poskytoval dalším lidem a tim pádem si to sdílel.

No jo, pravda, ale já jsem nechtěl :] ale co už... vem si, Simpsons The Movie, jak to natočil v kině, dal to na torrenty a pykal on a ne ti ostatní. Copak může pykat 5 tisíc lidí, když jen jeden člověk soubor začal sdílet.

Blayin
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: duben 09
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: [ATI] OpenGL big problem

Příspěvekod Blayin » 29 dub 2009 16:32

Mám stejný problém, mám asi 4 druhy ovladaču na moji grafiku ( ATI HD2600m ). Mam notas MSI GX610. Original CD sem dostal, ale pouze na visty a já používám XP. OpenGL knihovny mam ty standartní beze změny. V nastavení CCC je snad jenom jedna zmínka o opengl a to jestli chci nebo nechci povolit opengl "Triple Buffering". Vím, že je to pomalu rok starý téma, ale já mam ten notas už jeden a půl roku a potom, co sem reinstaloval winy, se mi nechce spustit 3D Mark 05 a ani 06. U FurMarku mi to píše doslova "This Benchmark requires an OpenGL 2.0 compliant graphics controller. Startup failed." Pls help. už sem zoufalej

jarbad
Level 2
Level 2
Příspěvky: 185
Registrován: březen 09
Bydliště: Třebíč
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: [ATI] OpenGL big problem

Příspěvekod jarbad » 29 dub 2009 18:18

Založ si nový téma a napiš co máš přesně za pc a přesný problém,aby to bylo přehlednější.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Vir? - CMD problém Příloha(y)
    od glajdowicz » 09 lis 2023 15:49 » v Windows 11, 10, 8...
    6
    1909
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    09 lis 2023 21:09
  • Problem s fps Příloha(y)
    od Shokata88 » 02 úno 2024 00:10 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    15
    1574
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    03 úno 2024 12:32
  • USB HDD - problém Příloha(y)
    od andrej71 » 13 pro 2023 13:29 » v Problémy s hardwarem
    17
    2513
    od RIKI22 Zobrazit poslední příspěvek
    14 pro 2023 17:30
  • Problém s novím PC
    od Doby123 » 02 kvě 2023 23:54 » v Problémy s hardwarem
    6
    952
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    03 kvě 2023 16:23
  • Problem s Cat6a a 5e
    od bugs » 19 čer 2023 15:37 » v Sítě - hardware
    9
    2064
    od bugs Zobrazit poslední příspěvek
    22 čer 2023 18:39

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 69 hostů